2737
2734
عنوان

دختره دو سالم حرف نمیزنه..!!😞

944 بازدید | 93 پست

سلام خانوما تروخدا خیلی نگرانم اگه از دستتون میاد و تجربه دارید کمکم کنید براتون دعا میکنم

خانوما دختر من 

۲۵ مهر ماه ۹۷ اومده دنیا(دوسال و ۵ ماهشه تقریبا)

نمیتونه کامل حرف بزنه

کلماتی ک میگه

خداحافظه..بابا... اسم خواهرش لِنا بهش میگه لالا

بُ(برو) بی ( بیا) ..کارتون..یا کار بدی میکنه میگه وای چی شده؟ چ خبر شده؟ بعد حوصله داشته باشه بهش بگی بگو مثلا علی رضا میگه..

خیلی باهوشه بازی های فکری انجام میده..بگم برو کنترل بیار میاره گوشی بیار میاره بریم دستشویی میره در دستشویی وایمیسه برو مای بی بی بیار میاره آشغال بدی دستش میندازه اشغال دونی...اما خب کامل حرف نمیزنه ک مثلا بتونه بگه مامان جیش دازم

اینم بگم از ۹ ماهی براش کارتون های موزیکاال انگلیسی میزاشتم میگم شاید قاطی کرده نمیدونم

..!!

خواهر زادم دو روز پیش شد دوسالش خیلی بهتر ماشالله صحبت میکنه خلاصه نگرانشم به نظرتون ببرمش گفتار درمانی؟ بچه های شما توی این سن چه قدر حرف میزدن

ممنونم ازهمتون خدا خیرتون بده

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟

عزیزم اشکالی نیست ک 

داداش منم همینجوریه 

الان کم کم داره کلماتو میگه

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اسی نگران نباش 

منم به حدی دیر شروع به صحبت کردن کردم که خانوادم به کل ناامید شده بودن فکر میکردن من لالم 

کلی نذر و نیاز میکردن😐😶

الان نمی تونن جلو زبونمو بگیرن😂😂😂😂زبون دراز صدام میکنن

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

ما بردیمش گفتار درمانی 

مشاوره 

بهمون گفتن شما خودتون مشکل دارین ک توقع دارین بچه توی سن دوسالگی مثل بلبل براتون حرف بزنه 

توی خونه باهاش حرف میزنیم الان کلمات جدیدو میگه دیگ

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2738

این همه کلمه میگه. بیخود نگران نباشین. بچه ها همه مثل هم نیستن. خواهرزاده من 2 سالش بود آب هم نمیگفت میرفت یه کاسه ای چیزی پیدا میکرد یعنی تشنه مه. الان ماشالله همه شعرهای انگلیسی رو حفظه. حروف الفبارو حفظه. اعداد دو رقمی رو میتونه بخونه. یه دخترعمو هم داشت اون 1 سالگی شروع کرد به حرف زدن. اصلا نمیشه با هم مقایسه کرد.

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/

پسر منم همینه کلا دو کلمه ای نمیگه

برا بعضی چیزام کلمه اختراع کرده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
عزیزم اشکالی نیست ک  داداش منم همینجوریه  الان کم کم داره کلماتو میگه

مرسی از کمکت عزیزم 

خدا خیرت بده انشالله

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟

اصلا رو این مسائل حساس نشو. به بچه ات هم تلقین میکنی. خودت متوجه نمیشی ولی بهش تلقین میکنی که مشکل داره. در حالی که یه بچه کاملاً طبیعیه. میخوای برو گفتاردرمان تا دعوات هم بکنه خیالت راحت بشه.

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/

پسر من ۱۶ مهر ۹۷۱😍😍 همسن دختر شماست

پسرم تازه یه ماهه جمله میگه البته به زبون خودش

مثلا میگه تفنگ میزنم می توشم( میکشم)

موش کثیبه ( کثیفه)

لباس( میاس)

انگلیسی هم ۸ تا کلمه بلده

ولی نگرانی نداره ها خب داره حرف میاد بچه چرا مقایسه میکنی

2706