2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصطلاحات پزشکی معمولا مینویسن باید تخصصی ترجمه بشه توسط پزشک

ی چن تا نایپک دیدم ک عکس گذاشتن وبعضی کاربرا براشون ترجمه کردن وگفتن ک خوبه یانه

خدایا شکرت بابت همه چی
2738
مرسی فدات

هیستروسالپنگوگرافی پس از تزریق کنتراست 20ce از کانولای گردنی ، رحم تبدیل می شود مات است و اندازه ، شکل و موقعیت آناتومیکی طبیعی را نشان می دهد ، هیچ ضایعه پاتولوژیک در داخل حفره رحم دیده می شود. هر دو لوله فالوپین ثبت شده و نشت طبیعی در داخل لوله دیده می شود حفره صفاقی تجمع کنتراست در ناحیه peritubsl سمت راست دیده می شود که چسبندگی اطراف لوله پیشنهاد شده است. برداشت: چسبندگی صحیح ناحیه اطراف لوله رادیولوژیست سدیدی M.D 1240NUUUGA ای

Peace
هیستروسالپنگوگرافی پس از تزریق کنتراست 20ce از کانولای گردنی ، رحم تبدیل می شود مات است و اندازه ، ش ...

ببخشید دوست عزیز با برنامه ترجمه کردید

اگ با برنامه هست بگید میخوام ماکرویومو ترجمه کنم 

برنامه ها چند تا نصب کردم به درد نمیخوره 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2706