2737
2734

این ماجرای یکی از بستگان نزدیک ماست که آقایی از خیانت جنسی همسرش مطلع میشه و چون مدارک محکمه پسند داشته همسرش هم مجبور میشه تمام ماجراها رو با جزییات بهش اقرار کنه. این باخبر شدن حدود یک هفته پیش اتفاق افتاده و حال روحی هر دوشون خیلی خرابه و من و مادرم که وضعیت فجیع روانی این خانم که به جسمش زده بوده نگرانمون کرد، اعتمادش رو جلب کردیم و از ماجرا مطلع شدیم ولی خود اون آقا نمیدونه که ما هم خبر داریم. الان نگرانی و دلیل حال خراب اون آقا رو میفهمیم ولی دلیل حال بد همسرش فقط نگرانی از اینه که تصمیم نهایی شوهرش طلاق یا آبروریزی کردن در خانواده ها باشه چون مدارک کافی برای این کار رو داره. این خانم اصلا نمیتونه جدایی رو تحمل کنه و توجیه اصلی کارهاش رو فقط سردی شدید همسرش از نظر عاطفی اعلام می‌کنه و در موقع اعتراف هم خیلی التماس می‌کنه که شوهرش بهش فرصت بده و فعلا شوهره هیچ کاری نمیکنه ولی با همسرش هم اصلا حرفی غیر از نیش و کنایه های خیلی تند و سنگین نمیزنه.

برای همین خواستم از دوستانم در این سایت بپرسم که در موارد اینچنینی امکان بخشش از طرف یه مرد در خیانتی در این حد هست؟ شما مورد مشابهی دیدین یا شنیدین؟

اره..

من هرگز در زندگی راهنمایی نداشته ام.کسی مرا تربیت فکری و روحی نکرده است.هر چه که دارم از خودم دارم و هرچه که ندارم همه آن چیزهایی است که می توانستمداشته باشم، اما کجرویها و خودنشناختن ها و بن بست ها نگذاشت... بدی های من به خاطر بدی کردن نیست.به خاطر احساس شدید خوبی های بی حاصل است...همیشه سعی کرده ام مثل یک در بسته باشم تا زندگی وحشتناک درونی ام راکسی نبیند و نشناسد...ما فقط می توانیم حسی را زیر پایمان لگد کنیمولی نمی توانیم آن را اصلا نداشته باشیم...نمی دانم رسیدن چیست، اما بی گمان مقصدی است که همه وجودم به سوی آنجاری می شود...بدی های من چه هستند جز شرم و عجز خوبی های من از بیان کردن،جز ناله اسارت خوبی های من در این دنیایی که تا چشم کار می کنددیوار است و دیوار است و دیوار است و جیره بندی آفتاب است وقحطی فرصت است و ترس است و خفگی است و حقارت است...🖤فروغ فرخزاد🖤 این کاربری دست دونفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین ک نکشتتش جای شکر داره 

دایی مامان من چند بار دید و بخشید 

ولی زنه خودش طلاق گرفت 

اکثرا نمیبخشن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2740

چرا اینقد مهم بوده که برید از زیر زبونش حرف بکشید

معلوم نیس شاید ببخشه شاید نه شایدم ابرو ریزی بشه اصلا قابل پیش بینی نیس در کل این زندگی دیگه شدنی نیس چون خیانت جنسی بوده و متاسفانه از طرف زن

2706