2733
2734
عنوان

سلام دوستان❤

342 بازدید | 20 پست

دوستان من ی حاجتی دارم اگر ممکنه برام ی صلوات بفرستید و لایک کنید تا منم براتون بفرستم😘😘😘

انشاءالله هرکی میفرسته بهترینا براش اتفاق بیفتده❤

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈

@دخی_بهمنی    

@_yalda_singer_    

@raha_83    

@ژیناگلمن    

@نیکاگلمن    

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
@دخی_بهمنی     @_yalda_singer_     @raha_83     @ژیناگلمن &n ...

100تا میفرسم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

100تا میفرسم

خیلی لطف میکنی ❤❤❤ انشاءالله همیشه حاجت روا باشین و اولین دعایی که برآورده میشه دعای شما باشه❤

2731
خیلی لطف میکنی ❤❤❤ انشاءالله همیشه حاجت روا باشین و اولین دعایی که برآورده میشه دعای شما باشه❤

قربانت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
قربانت

🥰🥰❤

واای😍

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
واای😍

😘💋

2738

۱۵ تا میفرستم

مایل بودی گروه من سر بزن.یه تعداد خانمیم که دوست داریم قران جزیی از سبک زندگیمون بشه.حتی روزی یک صفحه یا یک سوره توحید

خوشحال میشم تشریف بیارید

تل گرام    @quraan_gp

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
۱۵ تا میفرستم مایل بودی گروه من سر بزن.یه تعداد خانمیم که دوست داریم قران جزیی از سبک زندگیمون بشه. ...

سلام عزیزدلم . گلم من تلگرام ندارم در آینده که نصب کردم حتمن بهتون خبر میدم که منم عضو کنین🌹🌹🌹

۵۰ تا میفرستم❣

واقعا مرسی عزیزدلم ان شاءالله که حاجت روا باشین❤ ممنون از این همه لطف و محبت شما.. زنده باشید🌹🌹🌹

سلام عزیزدلم . گلم من تلگرام ندارم در آینده که نصب کردم حتمن بهتون خبر میدم که منم عضو کنین🌹🌹🌹

گم نکنی منو😍به روی چشم

منتظرتم عزیزم

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
عزیزدلی کاری یه  ک از دستم بر میاد برای خواهرم❣

فدات شم عزیزم❤❤

2706