2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مدفوع که خیلی راحته. از توی پوشکش جمع کن. ادرارم بهت کیسه میدن. برای دختر و پسر فرق دارن یکم. وصل میکنی به نی نی تا جیش کردی با کیسه میذاری توی ظرف و میبری ازمایشگاه. فقط ادرار و باید مواظب باشی که با جایی تماس نداشته باشه که باکتری الکی نشون نده

2740
نه اصلا من چند بار پرسیدم گفتن نهاین ۴۵دقیقه

سلام عزیزم خوبی ؟ گل دخترت را بردی آزمایش؟؟خودت چطوری؟نینی چطوره؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
سلام عزیزم خوبی ؟ گل دخترت را بردی آزمایش؟؟خودت چطوری؟نینی چطوره؟

سلام عزیزم مرسی فداتشم شماخوبی بچه هات خوبن؟

اره بردم فقط کم خونی یکم داشت

نی نیم هست خداروشکر انشالله سالم زایمانش کنم تروخدا دعا کن این بچم اروم و بدون اذیت باشه

سلام عزیزم مرسی فداتشم شماخوبی بچه هات خوبن؟ اره بردم فقط کم خونی یکم داشت نی نیم هست خداروشکر انش ...

قربونت عزیزم سلامت باشی.ممنونم.خب براش قطره ی لیپوزوفر بخر.یون آهن هست.با طعم کارامل.بچه ها خیلی دوس دارن.دندوناشون هم اصلا سیاه نمیکنه.چهل و نه تومن هستش.عالیه عالی.بخدا خیلی برات دعا میکنم عزیزم.انشاءالله بسلامتی و خوشی فارغ بشی خواهرم.طبیعی هستین یا سزارین؟؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
قربونت عزیزم سلامت باشی.ممنونم.خب براش قطره ی لیپوزوفر بخر.یون آهن هست.با طعم کارامل.بچه ها خیلی دوس ...

الهی خدا بچه هاتو.نگه داره سزارینم

من مرتب قطره اهن دادم از۷ماهگی اما بازم داشت الان دکتر امپول خوراکی نیوهم داده بسختیم پیداکردم انشالله جپاب بده

الهی خدا بچه هاتو.نگه داره سزارینم من مرتب قطره اهن دادم از۷ماهگی اما بازم داشت الان دکتر امپول خور ...

خب بسلامتی عزیزم.فدات.مواظب خودت باش عزیزم.انشاءالله که جواب میده گلم.اشتهاش هم بهتر میشه.نگران نباش عزیزم.فقط یادت باشه از ماه از اواخر ماه هشتم عرق کاسنی بخوری که بچت زردی نگیره.خاکشیر و تخم شربتی و گلاب و کاهو و اینا از ماه هشتم به بعد عالیه برای جلوگیری از زردی نوزاد.