2737
2739

سلام من الان ۲۵ هفته ام تقریبا و دکترم گفت باید برای تزریق امپول بتا بستری بشی بیمارستان و اونجا دوروز تحت نظر باشی و برات تزریق کنم. 

هر که تزریق کرده بگه آیا بستری شده واسه تزریق یا تو خانه بودید. و اینکه فشار خونتان و قند خون و حرکات جنین چطور بود بعد تزریق. ببخشید طولانی شد گفتم‌همه سوالاتمو بپرسم🙂

چون سابقه زایمان زودرس داشتم واسم تجویز کرده.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

من زدم.ولی بستری نه.تو خونه یه هفته گفت قرنطینه 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
من زدم.ولی بستری نه.تو خونه یه هفته گفت قرنطینه 

نمیدونم والله به من گفت دو روز تو بیمارستان واست میزنم . چون قبلا دوتا بارداری یکی ۳۳ و یکی ۳۵ داشتم که هردوتا ریه ها مشکل داشت بدو تولد. شاید میترسه اینم همینطور بشه

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والله به من گفت دو روز تو بیمارستان واست میزنم . چون قبلا دوتا بارداری یکی ۳۳ و یکی ۳۵ داشتم ...

بچه هاتون موندن؟

منم زایمان زودرس داشتم،۲۷ هفته، بچم نموند

امپول ریه زده بودم، من چون درد زایمان داشتم، بستری بودم

2731
بچه هاتون موندن؟ منم زایمان زودرس داشتم،۲۷ هفته، بچم نموند امپول ریه زده بودم، من چون درد زایمان د ...

نه یکیشون بعد تولد تا عصر زنده بود بعد فوت شد گفتن خیلی ریه اش نارس بوده چون امپول نزده بودم دومی را همون شب قبل عمل بهم امپول زدن زیاد فایده نداشت اونم ده روز بستری بود و یکسره اکسیژن میگرفت و دیسترس تنفسی و ناله داشت تا اینکه مرخص شد ولی الانم بزرگ شده هنوز به خاطر زود دنیا اومدن مشکلات ریه را داره 

سلام دوست عزیز شما تو یه تاپیک گفتین ۸ سال مشکل ناباروری داشتین چجوری حل شد؟

راستش خودش خود به خود حل شد دیگه دقیقا وقتی تصمیم گرفتیم بی خیال بشیم و بریم مرکز ناباروری دوباره واسه ای وی اف، حامله شدم. ولی خداییش چون تو فکر بودیم بریم ای وی اف کنیم شروع کردیم چیزای مقوی خوردن شاید اون نقش داشته. شایدم کم شدن استرسمون .خلاصه خود خدا کمکمون کرد.

سلام دوست عزیز شما تو یه تاپیک گفتین ۸ سال مشکل ناباروری داشتین چجوری حل شد؟

فقط باید استرس را از خودت و همسرت دور کنی . مطمئن باش اگر بی خیال بشی زودتر باردار میشی. با همسرت برید گردش و صفا سیتی. از آدمای منفی دوری کن کسایی که همش حرفای نا امید کننده و خاله زنکی میزنن دوری کن

2738
فقط باید استرس را از خودت و همسرت دور کنی . مطمئن باش اگر بی خیال بشی زودتر باردار میشی. با همسرت بر ...

ممنونم گل من انشالله قلب کوچولو ت ۱۲۰ سال بتپه 🌹🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰😍😍😍

من به زودی مامان میشم 💖💖💖
سقط هم داشتی ؟ چند تا؟

متاسفانه چهارتا سقط و یک مرگ نوزاد داشتم😪

ای وای چه سخت خدا رو شکر که اون روزا گزشته و الان بچه داری علت سقطات مشخص نشد؟

واسه اولیا ازمایش دادم گفت سالمی ولی امسال برج مرداد ازمایش دادم دوباره برای سقط مکرر گفت یه فاکتور خونی کمی اشکال داره و با قرص آ اس  آ حل شد و از روزی هم ازمایش بارداریم مثبت شد شروع کردم امپول های انوکسان را به زدن تا همین الان و تا اخر بارداری باید بزنم.

واسه اولیا ازمایش دادم گفت سالمی ولی امسال برج مرداد ازمایش دادم دوباره برای سقط مکرر گفت یه فاکتور ...

خدا رو شکر که گزشته الانم انشا لله به راحتی زایمان میکنی صحیح و سلامت بغلش میگیری منم دعا کن التماس دعا 

من به زودی مامان میشم 💖💖💖
خدا رو شکر که گزشته الانم انشا لله به راحتی زایمان میکنی صحیح و سلامت بغلش میگیری منم دعا کن التماس ...

ان شا الله خدا به حق فاطمه زهرادامنتو سبز کنه چشم برات دعا میکنم.😊