2733
2739
عنوان

شستن تشک تخت😔

1022 بازدید | 31 پست

سلام میخواستم بدونم کسی تاحالا زنگ زده که از قالیشویی بیان تشک تختشون رو بشورن .اگه زنگ زدید بگید که تمیز میشه مثل روز اول یا نه  دخترم جیش کرده رو تختمون زررررد شده 🤢

اوو 

با تشک خداحافظی کن 

یچیزی میگم یادت نره خب؟                                                                                                                              اونی که میگه حالمو خوب میکنی دوره درمانش که تموم شه مرخص میشه...😔

اره مادادیم تمیزشدولی اوردنی ازماشین افتاده بودیکم زخم شده بودکنارش

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه بار تشکش کثیف بود قسمت زیپ رو باز کردم با هزار زحمت دراوردم دادم خشکشویی اون رویی رو شستن سفید مث روز اولش شد 

اینجوری کمی سخته 

ولی یه روش دیگه هم هست زنگ میزنی مبل شویی با دستگاه میان تو خونه میشورن زحمتش هم کمتره 

تو دیوار بزنی مبل شویی میاره

2740
مگه روکشش در میاد

اره بابا دو نفر ادم جون دار باشین سه سوته در میارین منو مامانم دراوردیم مامانم برد تو حیاطشون شست سفید کننده زده بود بعدم اورد پوشوندیم انقدررررر تمیز شده بود

عضو گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار وزن فعلی ۷۳ هدف ۵۸

تشك تخت دخترم شيرشو ريخته بود زرد شده بود

من با وايتكس خالص پاك كردم سفيد سفيد شد 

ضد عفوني هم شد

اصلا هم خراب نميشه

اون قسمت زرد رو با اسكاچ و وايتكس پاك كن هم ضد عفوني كننده قوي هم هم لك كلا از بين ميره

مگه روکشش در میاد

برا ما روکشش در نمیاد..زنگ زدیم بیان بشورن گف لکه  نمیبره فقط تمیز میشه😞مام گفتیم نمیخایم..الانم دم عیدباید بریم تشک بخریم چون خیلی ضایست کلا ۳ساله خریده بودیمش😭

به نیت