2737
2734
عنوان

بقایای جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3243 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام چیشد گلم چیکار کردی توو ؟؟؟ بقایا مونده ؟ دکتر رفتی ؟؟

سلام عزیزدلم قربونت توچطوری بهتری؟؟عاره رفتم گفت۳۰میلی ازش مونده بهم قرص داده شنبه دوباره باید برم سونو انجام بدم توروخدا واسمون دعاکن گلم محتاج دعاتونیم بچه ها🙏🏻🙏🏻خودت چیکارکردی قلبی حل شد خداروشکر؟؟

2738
سلام عزیزدلم قربونت توچطوری بهتری؟؟عاره رفتم گفت۳۰میلی ازش مونده بهم قرص داده شنبه دوباره باید برم س ...

اووو خاهر سی میل مال من ۱۵ میل بود گف برو کرتاژ رفتم عمل کردم خاهررر. خدا بدادت برسه من امروز مرخص شدم از بیمارستان. انقدر میترسیدم خاهر ک آخر نصیبم شددد کرتاژ 

سلام عزیزدلم قربونت توچطوری بهتری؟؟عاره رفتم گفت۳۰میلی ازش مونده بهم قرص داده شنبه دوباره باید برم س ...

انشالله که مشکلت حل میشه عزیزم ولی اگ گف عمل اصلا نترس هیچی نبود من خیلی استرس داشتم ولی هیچی حالیم نشدد الان خداروشکر دردم ندارم 

انشالله که مشکلت حل میشه عزیزم ولی اگ گف عمل اصلا نترس هیچی نبود من خیلی استرس داشتم ولی هیچی حالیم ...

سلام عزیزدلم خوبی بهتری من قرصارو مصرف کردم دوباره رفتم سونو دکتر گفت یه سی سی ازش مونده من داشتم سکته میکردم گفت اصلااا هیچی نیست نه نیازی به قرص هست نه هیچی گفت باپریود بعدی خودش میفته و خعلیم با خوشحالی اینارو بهم گفت و تموم.وای خدااااکمکت کنه چطورکورتاژ شدی عاخه پس واسه من چرااینجور گفت خانم دکتره

الآن بهتری گلم سلامتی

سلام عزیزدلم خوبی بهتری من قرصارو مصرف کردم دوباره رفتم سونو دکتر گفت یه سی سی ازش مونده من داشتم سک ...

سلام اره خوبم خداروشکر ازون چیزی ک میترسیدم آسون تز بوود. اخع مال تو کم بوده شاید برای من گف دیگه راهی نداره 

2706