2733
2739

سلام دوستان کسی هست خودش یا اطرافیان نزدیکش دانشجوی دندانپزشکی باشه ؟

میخواستم بدونم اطلاع دارین حقوق زمان طرح چقدره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حکم پایه ات که اندازه بقیه رشته هاست

مثلا زمان من ۳ تومن بود حکم دندونپزشکم سه تومن بود

ولی به ازای هر دندونی که پر میکرد جدای از حقوق و اضافه کار یه مبلغی بهش میدادن که اون موقع میشد ماهی ۱۰ میلیون

حکم پایه ات که اندازه بقیه رشته هاست مثلا زمان من ۳ تومن بود حکم دندونپزشکم سه تومن بود ولی به ازا ...

جدی میگین یعنی طرح ۱۰ تومن ؟؟؟ 

آخه من شنیدم الان تو دوران طرح نهایتا ۶ یا ۷ تومن باشه در بهترین حالت 

2740
[QUOTE=176235672]مثلا رنجش در چه حده؟ [/QUOTE اگه کار کنه از پنج تا پونزده رنجش

ممنون عزیزم 

من یه سوالی داشتم ، لیسانس زیست شناسی دارم تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم برای دندون به نظر شما ارزشش رو داره ؟ 

جدی میگین یعنی طرح ۱۰ تومن ؟؟؟  آخه من شنیدم الان تو دوران طرح نهایتا ۶ یا ۷ تومن باشه در بهتر ...

اره

والا من دو سال و نیم پیش طرحم تمام شد

اون موقع اون دختره که دندون خونده بود اینطوری بود حقوقش

البته درمانگاه هم خیلییی شلوغ بود.ببین هر دندونی که پر میکرد ۶۰ درصدش میشد برا دندونپزشک.۴۰ درصد برا درمانگاه.

نه ۶ ۷ تا نیست

مطمئن باش خیلی بیشتره.الان حکم  طرحیا ۷ ۸ تومنه

اره والا من دو سال و نیم پیش طرحم تمام شد اون موقع اون دختره که دندون خونده بود اینطوری بود حقوقش ...

ممنون عزیزم خوبه پس امیدوار شدم 😊

من لیسانس زیست دارم خیلی علاقه دارم دوباره کنکور بدم برای دندون شما که کادر درمان هستین به نظرتون ارزش داره ؟

نظر من رو بخای داروسازی خیلی بهتره

درسش خیلی زیاده همه جا هم داروخانه خیلی هست

ولیجه    هر کس مردم را به اطاعت از آرائ خود یا دیگری فراخواند مانند فرعون است که گفت: من پروردگار بزرگ شما هستم.   امام صادق علیه السلام.          
2706