2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه پشت سر هم دارید

236 بازدید | 31 پست

من یه پسر سه سال و نیمه دارم

یه دختر ۱۵ ماهه

از صبح که بیدار میشیم پسرم دخترمو یا هل میده یا میزنه

واقعا مستاصل شدم

یه دقیقه نمیتونم چشم بردارم

خواهش میکنم کسی راهکاری داره بگه 😔

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش در حال پرخاشگری و زدنه

عصبانی میشه میزنه یا میکوبه همین امروز زد یه لیوانو توکمدش شکست

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
جدی برخورد کن  قانون بزار تنبیه کن تاازسرش بیفته

ای بابا خواهر....... جدی و شوخی هیچی حالیش نیست...دیگه مستاصل شدم

تمام حواستو بده بهشون تازه اولشه من ک دگ داغون شدمه سرم دگ ترکیده از سر و صدا و جیغاشون

مگه برای شما چندوقتشونه؟

ای بابا خواهر....... جدی و شوخی هیچی حالیش نیست...دیگه مستاصل شدم

نه بایدکاااملا جدی برخورد کنی 

منم دوتا دارم یه 6ساله یه 1ساله ونیمه 

سعی کن بچه بزرگان بخاطر کاربدش محروم کنی ازچیزایی که دوس داره

نه بایدکاااملا جدی برخورد کنی  منم دوتا دارم یه 6ساله یه 1ساله ونیمه  سعی کن بچه بزرگان ...

شما ۶ساله .ایشون ۳ساله 🙂🖤

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  

ی بچه سه ساله درک کافی نداره برا اینچیزا .دعواش کنی بدتر میشه با ملایمت جوری ک انگار برات مهم نیست .ک از سرش بیافته .بعضی بچه ها تو این سن میافتن سر لج

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  
نه بایدکاااملا جدی برخورد کنی  منم دوتا دارم یه 6ساله یه 1ساله ونیمه  سعی کن بچه بزرگان ...

6ساله خیلی فرق میکنه با سه ساله

همش در حال پرخاشگری و زدنه عصبانی میشه میزنه یا میکوبه همین امروز زد یه لیوانو توکمدش شکست

میشه چندتاسوال بپرسم

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
ی بچه سه ساله درک کافی نداره برا اینچیزا .دعواش کنی بدتر میشه با ملایمت جوری ک انگار برات مهم نیست . ...

دقیقا همینجوریه

کی درست میشه پس

واقعا حس میکنم دیگه کشش ندارم همش دعواش میکنم

2706