2737
2739

با دکترم صحبت کردم،دکترم هم گفت چرا انقد ایرانیا از طبیعی فرارین، طبیعی خیلی خوبه، افتادگی رحم و مثانه و گشاد شدن واژن بستگی به بافت  بدن اون شخص داره، همه اینطور نمیشن. ولی بازم در نهایت به تصمیمت احترام میذارم هر تصمیمی گرفتی، خواهرم ماماست، اونم میگه طبیعی، خودم نظرم سزارین بود، اینجا تاپیک زدم،دیدم سزارینی ها خیلی راضین.. الان دو دل شدم.. یکم روحیه ام بد شده.. نمیدونم چیکار کنم.. گفتم اینجا بگم بلکه یکم سبک شم و حالم بهتر بشه، 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باهرکدوم حس خوب داری همون عزیزم...تمااام من ک سزارینو انتخاب کردم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بنظر منم سز خوبه

تهرانی گلم؟

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2738

والا من عشق طبیعی بودم ولی نشد ۲۴ ساعت درد دادم بعد سز شدم خیلیم راضیم ببین زایمان اطرافیانت چطوره البته ببین بارداریت شبیه کیه من اصلا به مامانم نرفته بودم اون سر ۵ ساعت طبیعی زایمان میکرد ولی عمه هام همه سخت زا بودن من به اونا رفته بودم

باهرکدوم حس خوب داری همون عزیزم...تمااام من ک سزارینو انتخاب کردم

همش میگن خانمای ایرانی چرا انقد میرن سزارین، هیچ جای دنیا انقد سزارین نیست، احساس کردم قوی نیستم، میدونی یه حس منفی بهم داد، دارم سعی میکنم حرفای اطرافیان رو توجه نکنم و انرژی منفس رو از خودم دور کنم

2706