2737
2734

من برای ترم 6 ازم دلیل با جزییات میخوان که باید تو نامه شون بنویسم. چی بنویسم؟

اینکه کرونا بود و ازدواج کرده بودم دلیل قانع کننده ایه؟ چطوری پر و بال بدم بهش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب تمدید ینوات ک دلیل نمیخواد بنویس به خاطر شرایط کرونا دسترسی به منابع ندلشتم و پایان ناممو نتونستم ...

ترم 5 همینجوری انتخاب واحد کردیم. 

این ترم باید نامه بزنیم به معاونت آموزشی

هی فکر میکردم پایانامم تموم میشه که نشد الان باید چیکار کنم؟

اگه دانشگاهت قبول میکنه ک باید حذف ترم میکردی 

اگه موعد حذف ترم گذشته ، تو تمدید سنوات بنویس به خاطر شرایط کرونا دسترسی به منابع مطالعاتی و استاد راهنما نداشتم تا بتونم سرموقع تموم کنم .

منم دو ترم متوالی حذف کردم بدون احتساب در سنوات و پایان نامه امو اصلا حوصله ام نمیکشه بنویسم .من دانشگاه تهرانم شما کدوم دانشگاهین ؟

اگه دانشگاهت قبول میکنه ک باید حذف ترم میکردی  اگه موعد حذف ترم گذشته ، تو تمدید سنوات بنویس ب ...

من اصلا خبر نداشتم آخرهای ترم میشه حذف ترم کرد :ا

علامه

من پایان ناممو یه هفته پاشم یه ماه استراحت 

خسته شدم از این وضعیت 

تازه کنکور دکترا هم شرکت کردم  

من اصلا خبر نداشتم آخرهای ترم میشه حذف ترم کرد :ا علامه من پایان ناممو یه هفته پاشم یه ماه استراحت ...

نه قبل شروع ترم جدید باید حذف میکردی ،چون ب همه دانشگاهها گفتن ک بادرخواست حذف موافقت کنید.

منم ی خط مینویسم یه ساعت دور میزنم .ولی چاره چیه باید نوشت ،انشاءالله موفق باشید.

2740
نه قبل شروع ترم جدید باید حذف میکردی ،چون ب همه دانشگاهها گفتن ک بادرخواست حذف موافقت کنید. منم ی خ ...

یعنی ممکنه هنوزم فرصت داشته باشه؟

کجا باید پیگیری کنم؟