2733
2739
عنوان

می ترسم .....به دادم برسید

430 بازدید | 35 پست

دیروز خیلی بیحال بودم و خواب آلوده یودم، الان بیدار شدم میبینم گلوم خشکه و درد میکنه .....می ترسم کرونا باشه☹😣کی قراره از کابوس کرونا راحت بشیم؟ 

به نظرتون کرونا گرفتم، زیاد اهل بیرون رفتن از خونه نیستم، خودم فکر میکنم سرما خوردم ولی باز می ترسم، کسی بوده علایم سرما خوردگی داشته باشه ولی کرونا نداشته؟؟؟؟؟؟ اخه بدنم کوفته است . 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دم کرده پونه و آویشن بخور

عسل بخور

معرکه هستن اینا

چه کرونا باشه چه سرماخوردگی چه آنفولانزا اینا برات خوبن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ترس نداره،آبمیوه بخور ،ویتامین سی بخور.آب نمک غرغره کن.

بخور بده،دمنوش آویشن وپونه بخور

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738

سلام 

اگه دارو گیاهی میخورید 

آویشن و دارو امام کاظم (ع) بخورید.

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
نترس سرماخوردی حتمالباس گرم نپوشیدی منم چندروزپیش سرماخوردم باداروگیاهی وقرقره آب نمک خوب شدم

خودم فکر میکنم سرما خوردم، اخه مدام گرمم میشه بخاری رو کم می کنم ، دوباره سردم میشه زیاد میکنم😆....ولی خوب از بس این روزها کرونا کشته داده میترسم 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

به کم بارهنگ بریز تو ابجوش ومیل کن .احتمالا حساسیته .اگر بعداز صبحانه خوب نشدی دییفن هیدرامین بخور خواب اوره.مواظب باش .تا میتونی مایعات گرم بخور .یکی رو بفرست داروخانه برات ویتامین cبخره .خوب میشی .

دم کرده پونه و آویشن بخور عسل بخور معرکه هستن اینا چه کرونا باشه چه سرماخوردگی چه آنفولانزا اینا ...

ممنون گلم. ❤

2706