2737
2739

دخترم 5 ماهشه تشخیص کم شنوایی دادن، فقط من و شوهرمو خواهرم از این موضوع خبر داریم، نینیم داره بزرگ میشه و به صداهای کم واکنش نشون نمیده، کم کم داره بروز پیدا میکنه و من از درون دارم خرد میشم، بچم iugr بود باوزن 2300 دنیا اومد، الان 6 کیلوعه و گوشاش برای سمعک کوچیکه باید تا وقتیکه گوشاش بتونه سمعکو نگه داره صبر کنیم، دلم اشوبه، خانواده شوهرم نمیدونن، میترسم برای آینده دخترم😭😭😭😭😭😭

مامانِ لیانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مادرشی از الان چه عزایی گرفتی وم شنوایی ممکنه قابل درمان باشه یا اگه درمان نشه با سمعک میتونه عادی زندگی کنه فرق سمعک با عینک چیه؟ مگه کسی کا عینک میزنه آیندش در خطره؟ هر کس حرف زد باهاش قطع رابطه کن طوری برخورد کن دخترت بزرگ شد فکر کنه خیلی عادیه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728

اسی ی دکتری هست کاشت حلزون انجام میده خدارو شکر کن ناشنوا نیست کم شنوا عمل میشه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
کاش مشکل دختر منم این بود نه فلج مغزی💔

الهی🌹

چطور شد مادر زادیه یابعدا اونجور شد

‏ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩﻧﺸﻮﻥمثل ﺑﺎﺩﺑﺰﻥ زﻏﺎﻟﻪ,ﻫﺪﻓﺸﻮﻥ ﺧﻨﮏ ﺷﺪﻧﺖ ﻧﯿﺴﺖ,ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺁﺗﯿﺸﺖ ﺑﯿﺸﺘربشه
شما مادرشی از الان چه عزایی گرفتی وم شنوایی ممکنه قابل درمان باشه یا اگه درمان نشه با سمعک میتونه عا ...

به این نکته توجه نکرده بودم، عینک و سمعک مثل هم هستن😍

مامانِ لیانا
2738
اسی ی دکتری هست کاشت حلزون انجام میده خدارو شکر کن ناشنوا نیست کم شنوا عمل میشه

کم شنواییش در حدود 50 الی 60 دسی بل هست، گفتن کاشت حلزونی نمیخاد

مامانِ لیانا
کم شنواییش در حدود 50 الی 60 دسی بل هست، گفتن کاشت حلزونی نمیخاد

خب عزیزم پیش خدا هیچ کاری نداره 

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
چه دکتری بردی گلم ،چون منم دوباره باید بچمو ببرم بر سپجش

مرکز شنوایی سنجی بردم، دوبار ارزیابی تشخیصی، 6 ماهگی هم داره بار سوم، برای سمعک، متاسفانه 99 درصد متخصصای گوش و حلق و بینی تخصص بینی دارن و از گوش هیچی حالیشون نیست😒

مامانِ لیانا