2737
2739

ی هفته هست صبحا دل درد دارم با حالت تهوع بعدش خوبم باز شب دل درد و حالت تهوع نمیذاره بخوابم تا دیر موقع بیدارم کسی نمیدونه چه بلایی سرم اومده؟ 

ن والا ی تایمی خاصیه اخه دکتر نرفتی

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه  نرفتم آره ی تایم خاصی صبحا اینجوریم با شب از 10 به بعد خدا خدا میکنم کرونا باشه میترسم برم ...

وا این چ حرفیه اخه کروناهم ی درد دیگه 

ان شاالله چیز خاصی نیس 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2740
آخه معده درد خیلی خیلی بده حاضرم کرونا باشه ولی معدم نباشه خدا کنه چیزی نباشه❤️

چرا چ نظر میگید انقد بده؟ خیلیا مشکل داره ک

چرا چ نظر میگید انقد بده؟ خیلیا مشکل داره ک

آخه منظورم معده درد عادی نیست اونو که خیلیا دارن میترسم بافت معدم و بیماری‌های وحشتناک معده باشه میفهمی منظورمو؟ 

آخه منظورم معده درد عادی نیست اونو که خیلیا دارن میترسم بافت معدم و بیماری‌های وحشتناک معده باشه میف ...

اهان ن عزیزم ان شاالله اینا نیست بد به دلت راه نده 

2706