2733
2739
عنوان

به نظرتون بزارمش مهد؟؟؟

340 بازدید | 13 پست
یه دختر 2 ساله دارم که خیلی وابسته خودمه چون کسی رو نزدیکم ندارم همه جا باهام بوده. الان باردارم و بچه دومم فروردین به دنیا میاد. با توجه به اینکه کمک ندارم و اینکه دخترم وابستس و ممکنه با اومدن اون ضربه بخوره به نظرتون گذاشتن مهد میتونه راهکاره خوبی باشه؟ نیمه وقت
Lilypie Maternity tickers
به نظر من خیلی خوبه ... پسر من هم خیلی بهم وابسته بود اما مدتیه رفت و آمد با دوستان و فامیل را بیشتر کردم و چند باری هم بردمش مهد و خوشش امده ! خیلی رو رفتارش تاثیر داشته و اجتماعی تر شده .... از فردا هم انشاالله قراره مرتب هر روز بره مهد

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

به نظر من مهد خیلی خوبه ولی تو این فصل دیکه نه همش مریضن الان بسرمن عاشق مهد اونم دوسالشه از عید به بعد رفت ولی الان دیکه همش یسره مریضه دیکه نمیخام بفرستمش
جوجه اگر شانس داشت مادرش پستان داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وزارت بهداشت اعلام کرده تا 3 سالگی بچه ها نمی تونن با اضطراب جدایی از والدین به راحتی کنار بیان و دچار عوارض در بزرگسالیشون میشه ولی من فکر کنم بازم بسته به روحیه دخترت داره اگه آروم آروم شروع کنی شاید خوب کنار بیاد چون شما نمیخوای مثل خانمای شاغل تمام وقت بذاریش تازه شاید خوششم بیاد چند ساعت در روز با هم سن و سالهای خودش بازی کنه
خدایا به حق این روزها و شبهای عزیزت به همه اونایی که نی نی میخوان یه نی نیه سالم و خوشگل بده...آمین
2731
مهد خیلی خوبه ولی الان فصل مناسبی برای مهد گذاشتنش نیست پاییز وزمستون بچه ها دو روز میرن مهد یه هفته مریضند شما هم که بارداری ازش می گیری و اذیت میشی من جای شما باشم الان نمی ذارمش
2738
اگه خیلی وابسته است الان نگذارش من هم دخترم رو به خاطر وابستگی زیادی که داشت به توصیه یه مشاور روانشناس دو سالگی مهد گذاشتم فقط روزی دو ساعت ولی وابستگیش کمتر که نشد بیشتر هم شد
دخمل من یه ماه دیگه تولد 3سالگیش میشه.منم می خواستم بذارمش مهد اما خواهرم میگه این فصل اصلا مناسب نیست چون مریضی بیشتر میشه.دختر من یه سرما هم بخوره تا خوب شه ار بین میره.نینی دومم هم عید بدنیا میاد .همسرم حسابی باهاش گرم گرفته و وابستگیش به من کمتر شده.شما هم باید کاری کنی به سمت باباش کشیده شه که نینی گلت بدنیا اومد اون با باباش باشه تا روحیه اش هم داغون نشه.
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
من پسرم رو هفته پیش گذاشتم مهد با اینکه فقط یک روز رفت و اصلا بهم وابسته نبود نمیدونم چه بلایی سرش اومده از هفته پیش تا حالا 2دقیقه جلو چشمش نباشم با اظطراب شدید صدام میکنه میپره بغلم 2سال و 9ماهشه مهد محیط مزخرفی داره بچه منو که روانی کردن تحویلم دادن
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!