2737
2739
عنوان

شوهرهمسایمون مشکوکه....

503 بازدید | 44 پست

تویه طبقه ایم...یباراتفاقی دیدم داره چشمی درونگاه میکنه.....ترسیدم...چندباردیگه تست کردم ...موقع بیرون رفتنش مثلابهونه پوشیدن کفش همش چشمی مارونگاه میکنه...بنظرمردخوبیه....شمانظرتون چیه؟بازنش وخودش صمیمی هستیم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

چشاش  ب چشمیتون اتصالی کرده😐🙄

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشاش  ب چشمیتون اتصالی کرده😐🙄

واقعاچرا؟منظورداره؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
واااا روانی  همون موقع با توپ و تشر بگو کاری داری؟؟

روم نمیشه

2740
چطوری چشمی شمارو میبینه و با شما چشم تو چشم نمیشه؟ خب شما چرا پشت در خونه دارید دید میزنید؟

بیرون ....نگفتم مردای خاله زنک بیان

حتما میفهمه  شما پشت درب از چشمی دارید  اونو میپاید داره نگاه میکنه از رو برید 

وگرنه حالا هی تو چشمی نگاه کنه چیزی پیدا نیست که

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من باشم ازشون فاصله میگیرم دوست فقط خانواده همسایه فقط سلام احوال پرسی هم زیاده 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

از اونور که چیزی مشخص نیست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706