2737
2734
عنوان

نیاز فوری به همفکری

1493 بازدید | 28 پست
دوست جونهای من سلام من الان سرکارم و همین الان یکی از دوستهام زنگ زد که برای شام با همسرش میان خونه ما با توجه به اینکه تا ساعت 5 اداره هستم و تو راه باید خرید میوه و کاهو وسبزی هم بکنم تازه باید رسیدم خونه رو هم جمع و جور کنم (آخیییییی دلم برای خودم سوخت) به نظر شما شام چی درست کنم که هم آبرو مندانه باشه و هم آسون؟
به نظر من زرشک پلو با مرغ از همه راحت تره تازه میتونی ژله هم درست کنی با برای تزئین غذا در ضمن سوپ هم می تونی کنارش درست کنی وقتی مرغ رو می پزی آبشو کمی زیاد بگیر بعد با آبش سوپ درست کن تازه می تونی از این سوپ های آماده هم بهش اضافه کنی خیلی خوشمزه میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه من جات بودم یه زرشک پلو با مرغ درست می کردم و سالاد ، از رستوران نزدیک خونمون هم که همه جور غذای خونگی داره یه مقدار کشک بادمجون ، دلمه و سوپ سفارش می دادم (سفارش می کردم کشک و پیاز داغ رو روی بادمجون نریزن و تو ظرف جدا بفرستن تا خودم تو ظرف تزئینش کنم) تا میز رنگ و وارنگ بشه. باقی وقتمو صرف مرتب کردن خونه ، شستن میوه ، چیدن میوه و شیرینی تو ظرف ، درست کردن سالاد و رسیدن به سر و وضع خودم می کردم.
من خودم همیشه آب مرغ که اضافه می مونه داخلش سوپ مرغ و قارچ آماده اضافه می کنم بعد که آماده شد کمی شیر و آرد مخلوط می کنم بعد در آخر کمی خامه خیلی خوشمزه میشه امتحان کن ژله هم خیلی زود میبنده
2738
عزیزم تو ساعت 5 هم تعطیل بشی تا 6.5 هم خرید کنی بیایی کنی تا ساعت 8 شب به تمام کارات میرسی مرغ درست کردن و سوپ درست کردن که کاری نداره فکر نمی کنم که مهموناتم زودتر از 9 بیان تازه یه مقدار کارآشپزیتم موقع که مهمونا میان انجام بدی هیچی نمی شه مثلا برای درست کردن سالاد ولی من اگه جای شما باشم خیلی سریع همه رو راست و ریست می کنم نگران نباش شما هم می تونید
بچه ها جون مرمر جون و مامان آنیتا از راهنماییتون ممنون حقیقتش خودمم اول به فکر زرشک پلو افتادم اما بعد فکر کردم شاید خوب نباشه اما الان خیالم راحت شد سوپ و ژله هم سفره رو قشنگ می کنه اگه پول همرام بعد از خرید میوه اضافه اومد شاید شنیسلم گرفتم مرسی بچه ها جونم
اگه خیلی رو دربایستی نداری سبزی پلو با تن ماهی یا مرغ هم می تونی درست کنی تازه باقالی پلو هم با مرغ (خوراک مرغ اگر درست کنی با باقالی پلو هم آبرو منده هم خوش مزه ) می تونی درست کنی سالاد ماکارونی هم درست کن ژله را هم بگذار توی فریزی فقط حواست باشه یخ نزنه سر نیم ساعت در بیار و بگذار توی یخچال که تا بعد از شام خوب ببنده برای میوه هم یک خربزه یا طالبی یا هندوانه بگیر قاچ کن همین
خسته نباشی و خوش بگذره
2706