2733
2734
عنوان

دعوا با شوهرم

134 بازدید | 14 پست

بهش گفتم جالب نیست دوران عقد هر شب پیش هم میخوابیم . زودتر عروسی بگیریم . گفت میبینی که الان شرایط ندارم یکم صبر کن. بعدشم ما که تو یک طبقه تو اتاق جدا هستیم چه عیبی داره .

وا چه عیبی داره شوهرته عروسی فقط یه جشنه

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم جالب نیست خوشم نمیاد . فک میکنم خیلی پیش همیم و خیالت راحته و برای عروسی تلاش نمیکنی... بعدش گفت نمی‌بینی چقدر دارم کار میکنم خب باید یکم باهام راه بیای اگرم میخای خب هفته ای دو شب بیا از این به بعد. 

2731
2740
خب زشت نیست؟

نه منو شوهرمم همیشهباهم بودیم عقد ینیدیگه زنو شوهر وتماااام

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
چند وقت عقد بودین

شوهر من چون سالها منتظر مونده بود زیاد نذاشت عقد بمونیم حدود یه ماه عقد بودیم

2706