2737
2739

۳۸ ساله امِ، هر کی زنگ میزنه خونه مون سنم رو میپرسن، میگن سنش بالاست واسه بچه دار شدن!

بیشتر دین و اخلاق طرف واسم مهم بوده، تا حالا نشده کسی رو به خاطر وضع مالی یا مدرک دانشگاهی رد کنم.

سنم خیلی کمتر نشون میده، دلم خیلی گرفته.

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

مامان من ۴۲ سالگی منو آورده غلط کرده هرکی اینو گفته احمق

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ان شاءالله یه بخت و اقبال خوب سرراهت قرار بگیره..

مهم نیست زمانش کی باشه..فقط طرفت انسان باشه..دعات این باشه اگه گیر یه آدم عوضی میوفتادی که تا این سن که الان رسیدی عذابت میداد خوب بود برو خدا رو شکر کن

راستی علت اینکه خوب موندی به خاطر اینکه شوهر نداری  

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
مامان من ۴۲ سالگی منو آورده غلط کرده هرکی اینو گفته احمق

😭😢منم باورم اینِ بچه دار شدن یه رزقِ که خدا باید بخواد.

خیلی ها هم کم سن ازدواج میکنن اما بچه دار نمیشن اما نمیفهمن اینو

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

سنتو کم بگو تا یکم برید جلو بعدب پسره بگو🤔 یا میتونی شناسنامتو ببری ثبت احوال برات سنتو کمتر بزنه همونی ک بهت میاد....ولی در اصل حقیقت بهتره و سنتون هم زیاد نیست الان همه ی بازیگرا وادم معروفا از سن تو بالاتر مجردن هرچی قسمت باشه همون میشه حواستم باشه با ی بچه وضع ازدواج نکنی ی ادم پخته و کامل گیر اومد قبول کن

ان شاءالله یه بخت و اقبال خوب سرراهت قرار بگیره.. مهم نیست زمانش کی باشه..فقط طرفت انسان باشه..دعات ...

خیلی فشار روم هست از طرف اطرافیان به خصوص پدرم.

دارم دیوونه میشم از بس مغزم رو درگیر میکنن

😭😢منم باورم اینِ بچه دار شدن یه رزقِ که خدا باید بخواد. خیلی ها هم کم سن ازدواج میکنن اما بچه دار ...

اره بابا دوست خودم ۱۸ عروس شد الان ۲۵ سالشه

از ۲۰ سالگی دنبال دوا دکتره نمیشه

من نیز ۳۶ سالمه کسی هم زنگ‌نمیزنه🙄🙄☺

راحت تری، کمتر اعصابت خورد میشه. ان شاالله که اونی که مناسبت هست پاپیش بذاره به زودی

علت اینکه تا الان ازدواج نکردی چی بوده خودت نخواستی؟ تو اجتماع بودنو امتحان کردی؟ راه واسه ازدواج کردن ک خیلی زیاده

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706