2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام گلم . اولا حتما روزی هشت لیوان آب بخور . بعد یه تکه ژل آلوئورا بریز تو ظرف با یه خیار کوچولو رنده کن اندکی گلاب و عسل و آبلیمو .یه روز در میون بزار رو صورت تمیز بعد بیست دقیقه بشور. اگه پوست خشکه آبلیمو حذف کن .. یا ماسک سیب زمینی رنده شده و شیر و اندکی عسل .میشی هلو یا یه قاشق ماست کم چرب و یه توت فرنگی رنده بزن توش و بزن صورتت
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
2738
برای پاکسازی تو خونه راه های زیادی هست مثلا تو حموم سفیداب رو بکش به صورتت آروم ماساژ بده بخور نعناع ، بخور پونه ، بخور بابونه ، بخور شیر ،، ،، بده بعدش کرم اسکراپ بزن طبق دستور روش ،،، بعد با انگشت و پنبه آروم دونه سرسیاه اینا رو دربیار ماسک ماست و تخم مرغ ماست خالی ماست و عسل عسل و آبلیمو لیمو تازه باشه ماست پر چرب و شیرین ماسک میوه هم هست ماست و نشاسته ،، حتی قهوه و کاکائو محلول شده و ،،،،، در انتها کرم مرطوب کننده بزن با آب سرد بشور هیچ وقت با گرم صورتت رو نشور صورتت رو ماساژ بده همیشه آب و ویتامین سی و چربی بدنت کافی باشه ویتامین آ و ای هم همینطور
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706