2733
2739

برای من بخوان برای من بمان 

نیوشا وناتاشا

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خلاصه داستانشون یکم میگی؟

کی گفته من شیطونم در مورد یک دختر دانشجو بود به اسم ساحل که عاشق پسر عموش ارمان میشه ولی دوست داشتنش یک طرفس بعد دیگ تعریف میکنه ک روزاشونو با ماجرا هاشون میگذروندن و این حرفا

ارمان واسه یک کاری اومده بود ایران واسه ۵_۶ ماه فکر کنم بعد اون ۵_۶ ماه میره خارج و .... بیشتر بگم مزش میره😁

روستای پر ماجرام داستان یک دختری فکر کنم به اسم غزله ک با دوستاش اکیپی میرن روستاشون و اونجا باز یک اکیپ پسرونه هست بعد اول با هم لج بودن (البته فکر کنم ک لج بودن* بعد با هم دوست میشن و اینا

🤐
خلاصه داستانشون یکم میگی؟

اولی ی دختر پسر مذهبی که پسر خواننده هس و عاشق ینفره تا این خانوم میاد تو زندگیش خیلی قشنگه pdf داخل گوگل هس 

دومی هم یکم تخیلی پلیسی این دوتا خواهر سرگرد هستن تو یه ماموریت میرن افغانستان 

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

برباد رفته زندگی یه دختریهبه اسم‌اسکارلت اوهارا که خیلی زیبا وخیلی مغروره و عاشق یه پسر که اون پسر عاشق یه دختر دیگه است که باهاش ازدواجم میکنه که این دختر از لج اون پسر با کسی دیگه ازدواج میکنه و شوهرش میمیره و دوباره دیگه هم ازدواج میکنه و تا اخر جلد اول همچنان درگیر عشق اولشه به اشتباه و زمانی پی به اشتباهش میبره کهخودش عشق واقعیش کنارش بوده و نفهمیده وقتیم میفهمه که دیره و اون عشق واقعیش ترکش میکنه جلد دومشم زندگی اسکارلت و جنگیدنش برای باز پس گرفتن عشق واقعیش که دراصل شوهرسومش میشه هست داستان فوقالعاده پرکششی داره از بهترین رمانهای عاشقانه جهانه که فیلمی به همین‌اسم یعنی بر باد رفته هم ازش ساختن 

از ایرانیاهم ادم‌و هواکه دو جلد بود که جلد اولش ادم و هوا بود ولی اسم جلد دومش یادم‌نیست 

ادم و هوا هم زندگی یه دختر یه که درقید و بند هیچ چیز نیست و با پسری دوسته و قصد ازدواج داره باشه و زیادی بی قید و بنده دختر برای مسافرت به قول خودش خوشی قبل تاهل میره کیش که تو راه هواپیماش سقوت میکنه و تو این حادثه اون و یک پسر فوقالعاده مدهبی تقریبا سالم‌میمونن و دونفر دیگه هم‌مجروح که هین حادثه برای درامون موندن از حمله گرگها پسره مجبور میشه یه ساعث صیعه کنه دختر را و دختر قصد ادیت کردن پسر را داره چون متنفره ازاین جورپسرا این دوتا دو قطب مخالف هم هستن بعد از نجاتشون این دوتا هر کدوم جداازهم و بی خبر از حال و روزهم‌عاشق هم میشن حالا یه پسر مدهبی مقید ویه دختر امروزی ازاد داستانش خیلی خبلی قشنگه دختراز عشق زیادش به پسر تعقیر میکنه واخرداستان به هم‌میرسن ولی اخر داستان‌همه شوکه میشن با پایانش جلد دومشم از عشق فوقالعاده دختر که تعقیر کرده و فداکاری زیادش میگه نمیگم تا خودتون برید بخونید چون خیلی قشنگه