2733
2734
عنوان

قطع شير شب

107 بازدید | 15 پست

سلام 

تروخدا جواب بديد من بچم با پا نميشه شير بخوره از ٢ ماهگي به نظرتون بيدارش كنم ؟ بعضي از دكترا ميگن تا ١ سالم شير شب و قطع نكنيد كسي تجربش و داشته؟ نميدونيد اگه نديم تو رشدشون تاثير داره يا نه

من شنیدم فشار و قندش میوفته تو خواب ضعف میکنه البته بچه خودم هنوز دنیا نیومده فقط شنیدم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا ٤ هفته اين قضيه اتفاق ميوفته عزيزم

ممنون

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
مرسي مهربون

سعی کن حتما حتما قطعش کنی بزرگتر شد خودتون اذیت میشین من به دخترم دادم تا ۱۵ ماهگی یه دنونش جلوش کمکوچولو ششکشته ولک سفید افتاد بردم دندون پزشکی گفت بخاطر شیر شبش حتما قطع کن حتما قبل خواب شکمش با غذا سیرش کن بعد  یه سالگی هم حتما بیشتر غذا بده