2737
2739

ببر دکتر بهش پدیلاکت و گریپ میکسچر میده خوب میشه 

غذاهای نفاخ هم نخور اگر شیر خودتو میدی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ببر دکتر بهش پدیلاکت و گریپ میکسچر میده خوب میشه  غذاهای نفاخ هم نخور اگر شیر خودتو میدی

بردم دایمتیکون و گرمیچر .پروکید داده یه مدت دادم دیدم بهتر شده وخیلی زورنمیزنه موقع دفع دیگه نمیدادم دوباره شروع کنم بدم؟

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
بردم دایمتیکون و گرمیچر .پروکید داده یه مدت دادم دیدم بهتر شده وخیلی زورنمیزنه موقع دفع دیگه نمیدادم ...

آره باید تا سه ماه و نیم که کولیک خوب میشه بدی اصلا قطع نکن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
آره باید تا سه ماه و نیم که کولیک خوب میشه بدی اصلا قطع نکن 

اوکی ممنون ازشما.بعد ببخشید وقتی شیر دادم خوابید دیگه نمیزارم روشونم اروغشو بگیرم کارم درست نیس اره؟

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
اوکی ممنون ازشما.بعد ببخشید وقتی شیر دادم خوابید دیگه نمیزارم روشونم اروغشو بگیرم کارم درست نیس اره؟

حتما اروغش رو تا وقتی بتونه بشینه بگیر چون دل‌درد میگیره