2733
2734

سلام ببخشید من تازگیا قرص لاغری گلوریا خریداری کردم. خوااستم بدونم خوبه کیا استفاده کردن. قیمتش چند گرفتین.  شماها

هـــرچیـــز کـــه در جستــــن آنــی آنــــی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پارسال یه دوره باورزششوخوردم. روزی 3تاهمراه باتیاریکس وایروبیک. تقریبا6سایزکم کردم. 

وقتی میخوری. چی میخوردی. اشتها ندارم من.  ولی. گاهی دلم ضعف میره. تو چیا میخوری

هـــرچیـــز کـــه در جستــــن آنــی آنــــی
2740

من قبل از بارادای 20 کیلو اضافه وزن داشتم از قرص های لاغری هم خیلی می ترسیدم اما دوستم از جایی گرفته بود و راضی بود منم استفاده کردم یه دوره ایزی اسلیم گرفتم اشتهام رو کاملا از بین برده بود و انرژی خوبی داشت کلا خونه تکونی عید رو تو یه روز انجام دادم دیگه خخخ

بعدش دیگه ایزی اسلیم نبود یه دوره گلوریا گرفته کلا دوماهه تونستم به وزن مناسب برسم اگه دوست داشتید خودتون از لینک زیر اقدام کنید من که راضی بودم انشالله شما هم به نتیجه دلخواه برسید البته اینستاگرام هم پیج دارند.

خانم یزداندوست

09309782427

ادرس کانال و اینستاگرام  باربی باش

barbibash

سلام من قبلا همه نظر های دوستان رو وقتی شروع کردم به خوردن خوندم خیلی کمک کرد من قرص های که خوردم مشکی بود فقط طرح ماه روش داشت تا الان ۳۰ تا خوردم  ۸کیلو هم کم کردم تا سه روز اول بی خوابی شدید و تپش قبل و تنگی نفس داشتم ولی بعد سه چهار روز خوب شد تا الان هم مشکلی نداشتم تا یک هفته است احساس سرگیجه دارم که شروع کردم به مصرف مولتی از صدمه هاش منم خیلی می ترسم ولی تا به حال چیزی نشون نداده