2737
2734

بچه ها سلام تو تاپیک اولم که گذاشتم همه گفتین بخر حالا یه خونه ۵۵متری یه خوابه  طبقه ۴با ماشینمون معاوضه کردیم از اینطرفم صاحب خونمون ادم به راهیه باهامون راه اومده گفته واحد ۲طبقه بالاتر خونشو با همین پولی که نشستیم رهن بهمون میده که منطقه بالاشهره و خونش خیلی شیکه وبزرگه حالا بنظرتون برم خونه ای که خریدیم بشینم یا امسالم رهن برم و بزارم شوهرم با اون خونه خریدوفروش کنه تا یه خونه ی بهتر بخریم یدفه برم تو خونه ای که بشه چندسال توش زندگی کرد؟ از یه طرفم شوهرم میگه بریم خونه خودمون با پیش این خونه ای که توش رهنیم بره ماشین بخره ولی راضی نیستم ماشین بخره چون تا ماشین داریم خانوادش انگار راننده شخصی گرفتن یا خواهرشو میبره میاره یا مادرشو یا برادرشو یا خواهرزاده هاشو مسافرتم که میریم همشونو باید ببریم از این وضعیت که همش دراختیارشونه مثل نوکر اونام اصلا رعایت نمیکنن که ما به زندگی خودمون برسیم دلم راضی نیست ماشین بخره شما میگین چیکار کنم؟؟؟توروخدا اول زندگیمه یه راهنمایی کنید که حداقل یه کمی اول زندگی جلو بیوفتیم

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹

بخرین سال دیه همینم دوبرابرمیشه والا

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرااا میخوای مانع پیشرفت بشی ماشین نخره چون خانوادش و اینور اونور نبره ؟؟؟ بزار ماشین و بخره لذت ببرین ببخشیددد ولی حسود نباش در مورد خونه هم تو خونه بزرگ بمونین بهتره خب 

میرقصانم زندگی را به سازم
چرااا میخوای مانع پیشرفت بشی ماشین نخره چون خانوادش و اینور اونور نبره ؟؟؟ بزار ماشین و بخره لذت ببر ...

بخدا از حسودی نیست اخه اصلا رعایت نمیکنن مثلا ما ده روز دیگه وقت اثاث کشی داریم باید دنبال خونه میگشتیم بعد خواهرش زنگ میزد میگفت بیا منو ببر میخوام خرید عیدمو کنم بنظرتو کسی که درک نمیکنه خونه ی ما واجب تره یا خرید لباسش که دستشم به دهنش میرسه میتونه با اسنپ بره؟تازه اینم بگم خانوادش فقط میخان خودشون سرتر باشن همش دنبال تمسخروتحقیرکردنن

خونه بخرین تو این مملکت هیچ چیز قابل پیش بینی نیست،چند سال پیش به ما هم خیلیا گفتن چرا رفتین زیر بار اینهمه وام برا خرید خونه برید مستاجری،حتی پشت سرمون گفته بودن عقل ندارن.بعد زد همه چی چند برابر شد،اگر نمیخریدیم دیگه با این وضع امیدی نبود

2738
فقط خونتو نزار واسه خرید و فروش  که یهو میبینی با پولت دیگه نمیتونی هیچ خونه ای بخری

اره راست میگی تا خونه بهتر پیدانکنم اینم نمیفروشم از دستم بره فقط خدا میدونه با چه عذابی وبدونه کمک هیچکس تونستیم بخریم همشم از خانواده خودم قرض گرفتم وگرنه خانواده ی اون عین خیالش نیس

بخدا از حسودی نیست اخه اصلا رعایت نمیکنن مثلا ما ده روز دیگه وقت اثاث کشی داریم باید دنبال خون ...

خدااا بهت صبر بده ولی همیشه خریدن بهتر دز نخریدنه عزیزم قبلا ۲۰۶ سی میلیون بود الان صد و خورده ای زودتر بخر تا پیشرفت  کنی جلوی خواهر شوهرت هم واستا 

میرقصانم زندگی را به سازم
اره راست میگی تا خونه بهتر پیدانکنم اینم نمیفروشم از دستم بره فقط خدا میدونه با چه عذابی وبدونه کمک ...

توروخدا اشتباه منو نکن،

من خونه خریدم ولی فروختمش به امید خرید یه خونه بهتره،،

ولی دیگه هیچی نتونستم به جاش بخرم و دوباره دارم پول جمع میکنم 

به هیچ عنوان دیگه نذارش واسه خرید و فروش که همینم از دستت میره عزیزم