2733
2739

غائوت بخور

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

سلام عزیزم وقتتون بخیر باشه

من از شهریور ماه تا الان قرص روکین استفاده میکنم منتهی چون احساس میکنم همرو سر وقت نخوردم یکم استرس گرفتم

بعد من یه رابطه کاملا پر خطر داشتم که منی کامل تخلیه شد ولی سریع بلند شدم مثل اینکه تقریبا کامل تخلیه شد ازم ولی من به قرص های روکین اکتفا نکردم و یکساعت بعد رابطه یدونه اورژانسی خوردم و ۱۲ساعت بعد یدونه دیگه خوردم

حالا خیلی استرس دارم که نکنه باردار شم

الان من روکین رو قطع کنم که زودتر پریود شم یا نه  ادامه بدم !؟

من ۴ام روز اول پریودمه و اون رابطه ۱۶ام بود

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صبح ناشتا دوسین یه قاشق ، کاچی شامل زردچوبه و زیره، زعفران، پسته، دارچین، سیاه دونه و نبات هر روز چند تا قاشق بخور، گوشت زیاد بخور ، چای با دارچین بخور ، گرمیجات بخور ، سردیجات کمتر بخور ، اگر کمردرد داری کیسه ابگرم بزار