2752
2734

دوروز پیش جوری کوبید تو گوشم که سرم گیج رفت گوشم سوت کشید..

ازاونموقع تاحالا گوش راستم درست نمیشنوه..گاهی یهویی صدای بدی تو سرم میپیچه...حرف میزنم صدام تو مغزم میپیچه انگار!

توخونه راه میرم ولی انگار گوشم کیپه و صداها برام گنگن.فقط باگوش چپ راحت میشنوم..

بهش گفتم میخوام برم دکتر هی بهونه میاره..امروز رفت گف یه درمانگاه نزدیک وقت میگیرم برات!رفت اومد گفت شنبه متخصص گوش هست!

مرتیکه اصلا به روی خودش نمیاره خیلی ریلکس و طبیعی انگار نه انگار مقصر خودشه!

دارم میسوزم... توخونه راه میرم صداها رو بدمیشنوم دلم میخواد سرمو بکوبم تو دیوار..اما روم نمیشه هی اصرار کنم منو دکتر ببره!!!

از من احمق تر تو دنیا نیست..

نمیدونم چجوری باید برخورد کنم!فقط خیلییییییی سردم باهاش..داد و بیدادامو همون نیم ساعت اول کردم ...تمام!

یعنی نزدی وسط پاش عقیم شه؟؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم انقد میزدمش تا خون بالا بیاره

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2731