2752
2734
عنوان

به نظرتون باید ناراحت بشم یا نه؟

147 بازدید | 19 پست

شوهرم روز زن کادو نداد فقط پیامک داد بهم. البته میدونم پول زیادی تو حسابش نداره. امروز فهمیدم به مامان و خواهر و عمش زنگ زده و به جاریام و دخترعمش و دختر عموش و همه ی همکارا و همکلاسیای خانومشم پیام داده😐 با این ک من بارها گفتم خوشم نمیاد. به نظرتون چه جوری برخورد کنم باهاش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوشی رو بکن تو حلقش یعنی چه به کلی زن پیام تبریک بده؟

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
البته هم کلاسیهای خانم زیاده رویه 

من با مامان و خواهرش مشکل ندارم. با عمش قهریم و خونشون نرفتیم خودشم میدونه حق با منه بازم زنگ زده 

اونای دیگه رو چندبار گفتم شمارشونو پاک کن میگه نه شاید کارم گیر باشه لازم بشه

بزار فردا بیاد حتما

ببخشید دخالت کردم من مجردم خودمو گذاشتم جای شما داغون شدم حالا شما چی کشیدی واقعا خدا بهت صبر داده که تا حالا هیچی نگفتی

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
2706