2733
2739
عنوان

کیا جاری پاچه خار و تو مخ دارن؟😐😑

473 بازدید | 24 پست

واییی ینی دیونم کردن این دوتا با رفتاراشون اینقددددد پاچه خواری خانواده شوهرو میکنن که توقع اونام میره بالا...ینی اگه بشون ب.رینن بازم باهم رقابت میکنن تو پاچه خواری و کار کردن...میمیرن برا اینکه کسی تعریفشون بده و همش در حال تعریف از خودشون و تخریب دیگرانن

میخوام ضایشون کنم ک ک.ونشون بسوزه راهکاررررر بدین اساسیییی؟

خانمای مثبت و فرشته نیان😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزار چاپلوسی کنن کاراشونو کنن توام لم بده ی گوشه استراحت کن لبخند بزن هردم زیر زیرکی کادوهیی ک مادرشوهرت اینا دوس دارن بده 

شما یه کبریت بردار  ،روشن کن بنداز تو جنگل !  به ساعت نمیکشه که  همه چیز نابود میشه!     حکایت بعضی آدماست      خودشون ارزش زیادی ندارن،   اما زندگیتو با خاک یکسان میکنن!:)                   ###وقتی با یه مرد واقعی تو رابطه باشی، هیچ وقت نگران دزدیده شدنش نیستی               دزدیده شدن واسه پسر بچه های هولِ!
2738

جاری های من       مثلا برادر مادرشوهرم مرده بود اون یکی جاریم میگفت واااای تو کفن هم نور از چهره اش می باریده 😐😂

حالا من که مجردی 3 ساعت نازمو می کشیدن صبحونه مو بخورم  و پاچه خواری و منت کشی بلد نیستم مادر شوهر منو به چشم دشمن خونی می بینه      به کتفم هم نیست اصلا خودمو درگیرشون نمی کنم   6 ماه یه بار یه سر میزنم    تمام

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜