2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوایی چیکار ؟

فکر کردی بری ب شوهرت بگی اره ب من خیانت میکنی اول اینکه قبول نمیکنه بعد بزور قبولوندیش چی میش ها؟؟ جز نابودی خودت چی میشه دقیقا؟؟ خیلی ببخشید ب ت.....م های شورهرتم نیست بخدا فقط تو نابود میشی همین به جا اینکه دنبال ثابت کردن باشی برو ببین کجا رو اشتباه اومدی که داره اینکارو میکنه 

یا اگه خیلی دنبالشی بده من زنگ میزنم یه ضبط صدام میریزم هر چی میخوایی بپرسی بگو میپرسم و میگم و اینک فک نکنم اصن ب هیچ شماره ایی جواب بده چون احتمالا شوهرت فهمیده و بهش گفته باید یه دوماهی وایستی تا همه چی برگرده ب روال عادی بعد زنگ میزنی

عزیزم به جایه این پلیس بازیا بهتر نیست باهمسرت رک صحبت کنی

چرا فک میکنید مثلا بره رک بگه قبول میکنه با سندم حرف بزنه باز قبول نمیکنه من چندین ماه پیش در ب در دنبال اینکار بودم اینیستا هک کن نمیدونم گوشی هک کن ال کن بل کن اخرشم گفت من کاری نکردم و تو شکاکی 😏 تنها کسی ک اسیب دید من بودم اخرشم دست از ثابت کردنش برداشتم چون حس میکنم دیگ کج نمیره فعلا 

چرا فک میکنید مثلا بره رک بگه قبول میکنه با سندم حرف بزنه باز قبول نمیکنه من چندین ماه پیش در ب در د ...

خب شایدم واقعا چیزی نباشه اینجوری تو شک موندنم سخته نه اگه واقعا سندی داره میتونه رو کنه لااقل تکلیف خودش وبدونه 

خب شایدم واقعا چیزی نباشه اینجوری تو شک موندنم سخته نه اگه واقعا سندی داره میتونه رو کنه لااقل تکلیف ...

چیکا کنه مثلا میخواد طلاق بگیره؟؟ هوم؟ یا مثلا قهر کنه ؟ اگه قهر کنه ک اوضاع برا شوهرش خیلی خوب میش میره خونه نننه و باباش و اونم دست اونو میگیره میاره خونش باز طلاقم بخواد بگیره همینه تازشم رفت و امد دادگا یه دو بار سه بار خود شوهره و ننه و باباش بیان دنبالش برمیگرده خونش غیر اینه؟