2733
2734
سلام خانم دکتر بعدازحل مشکل کندی حرکت اسپرم همسرم وعکس انداختن وبررسی آزمایش هورمونی
که مشکلی ندارم پس چراحامله نمیشم آیا میتونم برای زودتر جواب گرفتن iui کنم یاباز صبرکنم ؟ شامل من هم میشه ؟ آیاروزهای خاصی است که iui میکنند من الان هفته اول پریودی هستم لطف کنید زودتر پاسخ دهید باتشکر
خانم شیمینا
اگر برای باردار شدن عجله دارید می توانید به یکی از مراکز ناباروری یا فوق تخصص ناباروری مراجعه کنید. شاید اگر صبر کنید خودتان باردار شوید. به هر حال نتیجه روشهای کمک باروری همیشه 100% نیست.
با سلام
من 26سالمه و 2ساله ازدواج کردم الان 3ماهه برای بارداری اقدام میکنم وهمون موقع با مراجعه به دکتر متوجه شدم که تخمدانهام پر از کیستهای ریز شده.
2هفته پیش دوبار ه به دکتر مراجعه کردم ومتاسفانه بهم گفت که در رحمم یک فیبرم وجود داره .این موضوع خیلی ناراحتم کرده آیا احتمال حاملگی با این وضعیت هست؟این موارد باعث نازایی یا دیرتر شدن حاملگی میشه؟من باید چکار کنم و چه مدت صبر کنم تا حامله بشم؟در ضمن الان قرص مدروکسی پروژستون را حدود 3ماهه استفاده میکنم و از 2هفته قبل مصرف قرص متوفورمین را برای تقویت تخمدانهام شروع کردم.برای فیبرم باید چکار کنم؟ممنون می شم که منو مفصلا راهنمایی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم یلدا
وجود فیبروم سبب نازایی نمی شود ممکن است حاملگی را به تاخیر بیاندازد یا مشکلاتی را در زمان بارداری بوجود بیاورد من به شما توصیه می کنم اول فیبروم را درمان بکنید سپس اقدام به بارداری بکنید بخصوص که با توجه به سن تان فرصت برای درمان دارید.
پزشک شما بنظر میرسد اقذامات لازم درمانی را برای شما به عمل آورده اند به توصیه های ایشان عمل کنید.

2728

سلام من هم در حال اقدام بودم كه خسته شدم از انتظار و مشكلم فقط كيست اندومتريوز هست و همه چيز ديگه نرماله اين ماه اي يو اي كردم و منتظرم ببينم جواب چي ميشه ولي پيگير باش ، اي يو اي بهترين روش هست فكر كنم! چون خيلي چيزا رو مشخص ميكنه و شانس باردار شدن رو بيشتر ميكنه