2737
2739
عنوان

دوستان میاین یه لحظه:خارش

93 بازدید | 9 پست

سلام. بچه ها سه چهار روزه اینطور شدم. قسمت داخلی واژن.انگار که ورودی داخلشه. امروز چک کردم دیدم دونه های گوشتی ریر کاملا هم رنگ خودش زیرش داره حالا نمی دونم از اول بوده یا تازس. دکترمم دیروز زنگ زدم واسه شنبه نوبت داده. نت سرچ میکنم چیزای ترسناک میاد.کسی تجربشو داشته؟

بتادین و ژل شستشو و شامپو بچه هم زدم ولی فقط لحظه ای جواب میداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه عفونت باشه میتونی جوش شیرین یک قاشق در یه لیتر آب حل کنی و پس از شستن بدنت در هر بار که میری دستشویی در آخر از این محلول استفاده کنی.

ضمنا همیشه خودت رو خشک کن و لباس زیرت خیس نباشه

2728
نه عزیزم ولی متاهلم

احتمالا عفونت قارچیه 

لابد تو خیال کردی زگیل تناسلی در اوردی؟

دقیقا اینایی که بهت میگم رو دقت کن 

1 دونه ها رو دقیقا کجا دیدی این خیلی مهمه؟

2 نرم بودن یا کمی سفت؟

3 بهم پیوسته و توی یک خط بودن در امتداد هم یا جدا از هم با فاصله و نامرتب؟

4 از یه ریشه بودن یا هر کدوم پایه جداگانه داشت؟

احتمالا عفونت قارچیه  لابد تو خیال کردی زگیل تناسلی در اوردی؟ دقیقا اینایی که بهت میگم رو دقت ...

زیگیلو بعید میدونم اما سرطان دهانه رحم اینا هم نشونه اش بود

1دونه ها دقیقا چسبیده به ورودی واژنه. طوری که ببخشید باید خیلی باز کنم تا با آینه ببینم

2 خیلی سفت نبود.یه حالت مخملی..ولی از همین حالت دراومدن چیزای مخملی بود که حسش کردم و با اینه چک کردم

3مرتب که نه ولی تو یه سمت بودن

4پایشونم جدا بود

زیگیلو بعید میدونم اما سرطان دهانه رحم اینا هم نشونه اش بود 1دونه ها دقیقا چسبیده به ورودی واژنه. ط ...

خب عزیزم اصلا جای نگرانی نیست این چیزایی که دیدی برای خیلی از خانم ها توی دهانه ورودی رحم به وجود میان توی چین خوردگی های اون نقطه طبیعیه از اول هم بودن ولی شما ندیدی هیچ درد یا خارشی هم ندارن فقط چون دچار عفونت شدی و التهاب داره اون قسمت دچار درد شده لابد خیال کردی که درد و خارش از اوناس 

اصلا نگران نباش پماد کلوتریمازول شبا بزنی خوب میشه حالا شما برو دکتر خودش بهت دارو میده ولی نگران نباش چیزی نیست عفونت قارچیه درمان میشه 

ولی خیلی خوبه ادم هر شش ماه یک بار یا حداقل سالی یک بار ازمایش پاپ اسمیر بده برای اطمینان خودش که اینجوری دچار نگرانی درباره سرطان دهانه رحم و این چیزا نشه 

2740
خب عزیزم اصلا جای نگرانی نیست این چیزایی که دیدی برای خیلی از خانم ها توی دهانه ورودی رحم به وجود می ...

جدی پس بوده؟ اخه یه سمت بودن برای همین ترسیدم

حتما امروز میگیرم این پمادو. دقیقا خودمم فکرم تو این بود که چرا تاحالا پاپ اسمیر ندادم. حتما شنبه رفتنی به دکتر میگم

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی و خیالمو راحت کردی واقعا آروم شدم. بازم مرررسی