2733
2734
عنوان

بخیه زایمان طبیعی

296 بازدید | 33 پست

سلام من ۴ماهو نیمه زابمان طبیعی داشتم ولی برش زایمانم جوش نخورده وکامل بازه نمیخام ترمیم کنم الان میخام یه بجه دیگ بیارم جای برشوبرام بخیه میزنن یابایدحتمابرم ترمیم کنم اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه اینجوری نمیتونم بمونم تازابمان بعدی چون جان هنوزدرد داره وادیت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم فکر نمیکنم برات بخیه بزنن من دوستم چند روز بعد از زایمانش بخیه هاش وا شدن رفت دکتر اصلا قبول ن ...

خب ابنجوری ک نمیشه ترمیم کنم اونوقت یاباید دیگ بچه نیارم یا برم سزارین کنم اینجوری هم ازبالا هم ازپایین پاره میشم😐😑😞

2740
خب ابنجوری ک نمیشه ترمیم کنم اونوقت یاباید دیگ بچه نیارم یا برم سزارین کنم اینجوری هم ازبالا هم ازپا ...

عزیزم خب دوباره طبیعی زایمان میکنی و بعد از اون هم ترمیم میکنی یا نمیشه؟؟؟؟؟؟

اهان، من سزارینم نمیدونم برش چجوریه که ولی برو پیش دکتر بگو ببین چی میگه!

کاش منم سزارین میکردم دردسرش کمتر بود میخام برم دکتر ولی میخاستم اگه کسی تجربه داره بهم بگه

عزیزم خب دوباره طبیعی زایمان میکنی و بعد از اون هم ترمیم میکنی یا نمیشه؟؟؟؟؟؟

نمیشه الان ترمیم کنم بعدزایمان کنم دوباره ترمیم فک کنم امکانش نیس اگه باشه هن خودم ادیت میشم

خب اینجوری که برش میزنن نزدیک مقعد نیس؟ ببخشیدا برام سواله  خب مگه چقد فاصلشونه! ممکنه خطرناک ...

نه بعصی ها بسمت مقعده بعضیاهم به سمت ران ماله من سمت رانمه کاری به مقعد نداره گشادی هم ایجاد نشده ولی ظاهرواژنم خراب شده موقع نشستن و نزدیکی درد دارم ادیت میشم 

2706