2737
2739

پسر منم اکثرا همینطوره ولی خب واسه من ژنتیکیه خودمم همینطور بودم تا ی سنی هنوزم گاهی اینطوری میشم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
پسر منم اکثرا همینطوره ولی خب واسه من ژنتیکیه خودمم همینطور بودم تا ی سنی هنوزم گاهی اینطوری میشم

نه عزیزم من اینطور نیستم شوهرمم نیست خیلی نگرانم کاش مامانا اگه تجربه دارن بیان و خیالمو راحت کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم من اینطور نیستم شوهرمم نیست خیلی نگرانم کاش مامانا اگه تجربه دارن بیان و خیالمو راحت کنن

ویتامین دی بدنش گمه.دختر منم اینجور بود نوزاد که بود آ د نمیخورد بعد شروع کرد خیس شدن کف دست ووپا بردمش دکتر آزمایش داد گفت ویتامین دی بدنش کمه دارو داد بهش  کامل خوب شد

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
2728
ویتامین دی بدنش گمه.دختر منم اینجور بود نوزاد که بود آ د نمیخورد بعد شروع کرد خیس شدن کف دست ووپا بر ...

دارو چی بهش داد؟قطرشم بهش میدم ولی اوایل هر روز نمیدادم ولی الان میدم مرتب میترسم ببرمش ازمایشگاه نتونه رگشو پیدا کنه

دارو چی بهش داد؟قطرشم بهش میدم ولی اوایل هر روز نمیدادم ولی الان میدم مرتب میترسم ببرمش ازمایشگاه نت ...

یادم‌نمیاد چهارسال پیش بود.نه ببرش کمبود ویتامین دی خطرناکه 

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
2740