2737
2739
عنوان

خانما بیایین یه لحظه

93 بازدید | 7 پست

من باشوهرم قهرم چن روزه بهم سیلی هم زده خودشم خیلی لجبازو یه دندسو بیش ازحد مغروره تقصیر خودشم باشه ت اس میده ن پیش قدم میشه من خونه مامانم اونم سرکار میخام یدونه اس بفرستم نمیدونم چی ..مثلا  کادوی روززن من سیلی بود ک بهم زدی دلم شکسته و ....فقط نمیدونم چجوری بنویسم سوزناک باش

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

امروز ک نزدع بود چن روز قبل بود😶😶 اس نده میخوای اشتی کنی بزا خودش بفهمه

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم بنظرمن پیش قدم نشوکلا

چه برسه تقصیرم باخودش بوده.

بزارهروقت قهرش تموم شدخسته شدخودش حرف میزنه.بااخمواینا .بعدتوهم بااخم بهش بگو ازت انتظارنداشتم دلموشکوندی.کس دیگه بودباهات نمیموندا من چون دوستت دارم موندم.البته بنظرم اگرباراولشه جمله اخرونگو

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2728

واگرباراولش نیس بگو 

یه باردیگه دستت بهم بجزنااز بخوره . فلان

جای فلان یه کاریوبگوکه بتونی بکنی.الکی خالی نبندی.مثلابگومیرم بخانوادت میگم .یاقهرمیرم خونه مامانم.یاهرچی که میتونی ومیخوای باهاش بکنی

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

پیام نده بابا بدتر کش دار میشه و دعوا بالا میگیره.مال من که اینجوری شد از تبریک روز زن رسید به لم دادن من تو خونه و جون کندن همسرم تو بیرون

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740