2737
2739
عنوان

كمك ميخوام از همه تون

99 بازدید | 12 پست

دلم بدجوري شكسته با بچه تو شكمم پيش پسر ٢ سال و نيمم نميتونم جلو اشكمو بگيرم. اگه واستون مقدوره واسه ارامش قلبم و دلم برام دعا كنيد حتي اگه ميشه واسم صلوات بفرستيد خيلي تنهام

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من عاشقم اما طرفم نمیدونه دوسش دارم دعا کنید بهم برسیم و باهم ازدواج کنیم حاجتاتون روا باشه امضا خدا پای حاجتاتون 

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
2738

ممنونم از همتون. تو اين دنيا به كسي بدي نكردم بد كسي رو نخواستم هميشه گفتم حتي بدترين بدي هايي كه درحقم شده رو بخاطر رضايت خدا ميبخشم...ولي از ديشبه چيزيو فهميدم كه بي اختيار اشك ميريزم فقط از خدا ميخوام بهم صبر بده همين

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
خداي ِ به اين عظمت داري بانو  تنها نيستي  ما هستيم  غماتو بخورم چي شدي ؟ 😢

حتي روم نميشه پيش خودم زمزمه كنم وگرنه حتما ميگفتم كه همدردي هاتون باعث دلگرميم بشه...فقط دعا كنيد