2737
2739

آره بچه تا چند روز بعد تولد اصلا نباید شسته بشه یه چربی روی پوستشه که نباید شست

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
آره بچه تا چند روز بعد تولد اصلا نباید شسته بشه یه چربی روی پوستشه که نباید شست

سالها پیش میشستن بچه هارو بعد لباس تن میکردن... ببخشید اون چربی بو نمیده؟ بوی خون یا هرچی؟🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالها پیش میشستن بچه هارو بعد لباس تن میکردن... ببخشید اون چربی بو نمیده؟ بوی خون یا هرچی؟🤔

نه بو نمیده من که تا ده روز اصلا نشستمش ولی خب از پنج روز بعد تولد میشه شست بچه مثل گل میمونه هیچ بویی هم نمیده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
نه بو نمیده من که تا ده روز اصلا نشستمش ولی خب از پنج روز بعد تولد میشه شست بچه مثل گل میمونه هیچ بو ...

مرسی عزیزم جوابمو دادی ازت ممنونم. الهی سلامت و عاقبت به خیر بشه میوه دلت😚

نی نی رو تمیز تحویلت میدن

به ما گفتن تو هفته سه روز نی نی رو بشورین ولی من هفته ای یه بار حموم میکنم چون چربی پوست بچه از دست میره خیلیا رو دیدم اگزما گرفتن پوستشون دون دون قرمز شده 

ولی پاهاشو وقتی پی پی کرده پوشکشو عوض میکنم میشورم

مرسی عزیزم جوابمو دادی ازت ممنونم. الهی سلامت و عاقبت به خیر بشه میوه دلت😚

ممنون عزیزم 😊 

برا بچه منم بیمارستان خودش تمیز کرد لباسشو تنش کردن تحویل مامانم اینا دادن ولی دیگه اومدیم خونه بردیمش حموم لباساشو عوض کردیم ولی هیچ بویی نمیده

راستی دوست عزیز خوشحال میشم از تاپیک منم دیدن کنی🤗

2738