2737
2734

سلام میخواستم بدونم کسی هست که خودش یا اطرافیان نزدیکش دانشجوی دندان پزشکی باشه؟ 

میخواستم ببینم چند واحد در ترم دارین و چند ساعت در روز رو دانشکده هستین؟

البته منظورم قبل کروناست 

لایکم میکنی؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی هیچ کس نبود اطلاعات داشته باشه؟؟

😂😂😂شانس ماست

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2731
تو هم علاقه داری؟ چطوره ؟

اره علاقه دارم اطلاعات دقیقی ازش ندارم فقط فکرکنم طول تحصیلش ۶ساله ودرساش به نسبت پزشکی ودارو اسونتره

2740
سلام دندون هر ترم تقریبا ۲۰ واحده اما ترم های اول معمولت ۱۸ واحدیه

ممنون عزیزم ، شما دندان میخونی؟ 

این ۲۰ واحد چقدر تایم میگیره معمولا مثلا روزانه چند ساعت دانشگاهی شما 

از ترم ۵ تقریبا یا ترم ۴ ( یک مقداری ) میرین بخش کارهای عملی و کلینیک ، اونجا فانتوم دارین که درس هایی مثل اندو و ترمیم و مورفولوژی و این طور درس ها رو تو لابراتور انجام میدین و یاد میگیرید

و به مرور هم بخش های رادیولوژی و تشخیص و اطفال و ... سایر بخش ها رو میرید و از ترم های بالاتر با بیمار در ارتباطید

اره علاقه دارم اطلاعات دقیقی ازش ندارم فقط فکرکنم طول تحصیلش ۶ساله ودرساش به نسبت پزشکی ودارو اسونتر ...

بله درسته،  من لیسانس دارم ولی دوس دارم دوباره دندانپزشکی بخونم فقط رو زمان کلاساش مرددم 

ممنون عزیزم ، شما دندان میخونی؟  این ۲۰ واحد چقدر تایم میگیره معمولا مثلا روزانه چند ساعت دانش ...

دیگه بستگی داره به تعداد واحد تئوری و عملیتون

مثلا یک درس سه واحدی عملی شاید هفته ای دو جلسه ۲/۵ ساعته در طول کل ترم

درسای تیوری هم هر واحد تقریبا بین ۱۰ تا ۱۴ جزوه متغیره ، الان ک تو شرایط کروناییم افلاین هست

ولی کلاسای تئوری معمولا ۱/۵ ساعته

از ترم ۵ تقریبا یا ترم ۴ ( یک مقداری ) میرین بخش کارهای عملی و کلینیک ، اونجا فانتوم دارین که درس ها ...

واقعا ممنون که توضیح میدی من نیاز دارم یه نفر راهنماییم کنه ، لیسانس دارم تصمیم دارم دوباره بخونم چون بی نهایت علاقه دارم به دندانپزشکی به نظر شما ارزش داره ؟

بله درسته،  من لیسانس دارم ولی دوس دارم دوباره دندانپزشکی بخونم فقط رو زمان کلاساش مرددم

زمانش که کل هفته درگیرید از شنبه تا چهارشنبه

بسته به برنامه اموزشیتون

اما باید تایمتون کاملا خالی باشه

یعنی وقت نمیشه هم کار دیگه ای انجام بدین هم دانشگاه

البته عصرا تقریبا ازاد هستین اما صبخ ها تا ساعت ۲ حدودا درگیره ادم

دیگه بستگی داره به تعداد واحد تئوری و عملیتون مثلا یک درس سه واحدی عملی شاید هفته ای دو جلسه ۲/۵ سا ...

پس از این نظر تایمش خوبه مثل همون واحدای لیسانسه 

آخه یه بنده خدایی به من گفت در طول کل تحصیل هر روز ۶ صبح تا ۶ غروب دانشگاهی باید از کل زندگیت بزنی 

2706