2737
2739

دیشب با شوهرم رفتیم خونشون براش کادو پول بردم یه دخت  دوساله دارم از بس اذیت کرد نتونستیم شیرینی بگیریم خود مامانمم پشت تلفن گفت نمیخاد شیرینی بگیرین این روزا همه جا شلوغه دیشب باهمه خستگیام گفتم بریم دوساعت بشینیم که نخاد شام بپزه تو زحمت بیافته اونوقت امروز صبح زنگ زده میگه دیشب چقدر دیر کردین ما خوابمون گرفته بود میگفتی میخای اینقد دیر بیای! بعدم میگه محمد(داداشم)دیشب برام شیرینی هم خریده! بخدا من دیشب از خستگی اومدم بیام تو پارکینگ ماشینو به دیوار مالیدم انقد شوهرم عصبی شده بود حالا داداشم همون موقع رسید دید چی شده به مامانم گفته حالا صبح بجای اینکه بگه دیشب چی شد ه فقط به فکر شیرینیه بخدا اینقد اعصابم بهم ریخت اول صبحی نمیشه هم بهش حرف بزنی فوری بهش بر میخوره میدونم حالا بعد ازظهرم زنگ بهش نزنم بابام زنگ میزنه به بابامم نمیتونم حرف بزنم سریع پشت مامانم درمیاد 😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عجب😐💔

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

حالا ماشینو مالید که مالیدی فدای سرت 

این که دیگه دعوا نداره 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738

عیبی نداره مادره دیگه ... میشد دیشب زنگ بزنی بگی امروز میری پیشش یه کیک خودت میپختی امروز میرفتین که خسته هم نبودین

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

عزیزم ازین صحبت ها همیشه همه جا هست خودتو ناراحت نکن مامان آدم چون خیلی با آدم راحته ازین چیزها میگن روز عیدی پاشو چهارتا صلوات بفرست این روز روز شادیه 💕روزتم مبارک💕💕❤️سخت نگیر 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
حالا امروزو که روز مادره این تاپیکو نمی زدی

چرا ؟ هیچکسو ندارم باهاش دردل کنم گفتم اینجا بگم بلکه نخوام دیگه ناراحتیمو سر کسی خالی کنم 

روز مادره منم مادرم انصافه اینطوری روز منو بهم ریخت اول صبحی؟

هیچ وقت صبحا به آدم زنگ نمیزنه حالا امروز اول صبح زنگ زده حالمو گرفت

ول کن بابا خودتو اذیت نکن..توقع هم ایجاد نکن‌مثلا نگو میخوام‌برم شیرینی بگیرم‌ بعد بگه نمیخواد بعد تو نگیری..یا کاریو انجام بده یا کلا حرفی ازش نزن

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..
2706