2733
2734

خیلی آدم بی مسیولیتی بود، وحشتناک. همه خط قرمزهای زندگی رو رد کرده بود خیلی راحت شده بود بچه دوسالمو داد و رفت گفت نمیخامش مهریه بهم ی خونه داد با ۱۰۰ میلیون قسط. نفقه بچه رو نداد، ی خونه داد که تو اون خونه فقط زندگی میکنم، فشار اقتصادی زیادی رو با بچه دارم تحمل میکنم...دوسال قبل طلاق من و بچه رو ول کرد ساعت ۶ اومد خونه و آخرش هم با نفرت ازش جدا شدم، یکساله بچم رو ندیده بدترین اتفاقها افتاد تصادف کردم حاضر نشد حالشو بپرسه، الان پیام داده و میگه روزت مبارک و داره حال بچه رو میپرسه، میخواد بگه من خیلی روشنفکرم،  خیلی ادمم  ، حالم و امشب خراب کرد، شما بودید چی پیام میدادین بهش؟ خودم تصمیم گرفتم سکوت کنم و اصلا جوابش و ندم، ولی از ی طرف دلم میخواد بخا،ر همه بلاهایی که سرم آورد و منو با ی بچه ول کرد فحشش بدم ولی فحش بدم اون خوشحال میشه، چون فکر میکنم هر چقدر خونسرد نشون بدم بهتره، فقط نیاین بگین اشکال نداره خیلی خوب جوابشو بده و فلان، چون همه اذیتهاش و بی مسیولیتیاش جلو چشممه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
2706