2733
2734
عنوان

کیا دوقلو دارن و شیر خودشونو میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 14264 بازدید | 72 پست
منم مشکل شیر دارم بارداری ادلن اینقد شیر داشتم کع حساب نداره سینه هام ۱۰ سایز اضافه کرده بود ولی الا ...

کلم بچه جنسیت بچه هارو توی دوتا  بارداری میگی؟؟ اختلاف سنی بارداری اول و دوم چقدره؟؟طبیعی دو قلو باردار شدی؟

خدایا کمکم کن
کلم بچه جنسیت بچه هارو توی دوتا  بارداری میگی؟؟ اختلاف سنی بارداری اول و دوم چقدره؟؟طبیعی دو قل ...

شکم اولم دختر و بعد لز چهار سال دوقلو دختر و پسر باردارشدم ک بیست زوزه فارق شدم و بله طبیعی باردارشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکم اولم دختر و بعد لز چهار سال دوقلو دختر و پسر باردارشدم ک بیست زوزه فارق شدم و بله طبیعی باردارشد ...

گلم میتونم بپرسم زایمانت طبیعی بود یا سزارین؟الان نی نی ها در چه حالن سخته؟؟؟؟

گلم میتونم بپرسم زایمانت طبیعی بود یا سزارین؟الان نی نی ها در چه حالن سخته؟؟؟؟

دکترم اصلا حرفی از طبیعی نزد منم سز شدم چون فک نکنم طبیعی یشه شکم اولمم سز بود

سختی داره ولی برام شیرینه یه وقتایی بیشتر حرصم از دختر بزرگم نیگیره چون باید خواسته ها اوتم برسم طفلی دوتا هوو اونده سرش

2728
2738
میشه بپرسم چطو بودین من الان دوماهه باردارم همش مریضم و هر روز یه جام درد میکنه گلم

یعنی چی همش مریضی؟؟

شاید کلسیمتون کمه

من تیروید و دیابت بارداری فقط گرفتم ک الان از دادم همش خوب شده فقط الان پوکی شدید استخون گرفتم و تو شیردهیم تاثیر بد گذاشته بارداریم خوب بود دیابت انسولین میزدم تیرویدم ی روز درمیون قرص میخوردم همین اعصابم بهم میریخت من فقط شوهرمو میدیدم حالم بهم میخورد ازش نمیدیدم دل تنگ میشدم کلا داشتم دیونه میشدم

یعنی چی همش مریضی؟؟ شاید کلسیمتون کمه من تیروید و دیابت بارداری فقط گرفتم ک الان از دادم همش خوب ش ...

دیروز رفتم سونو شکم برای درد پهلو هام سونو گراف گفت یکی از قل ها قلبش نمیزنه خیلی ناراحتم.الان ساعت ده میرم یه سونوگرافی دیگ دعا کن برام خدا نی نی هامو حفظ کنه

انشالله به خیر بگزره خبرم کن الهم صلی علی محمد و ال محمد

یکی ازقل ها دیگ قلبش نمیزنه ویکی ضربان قلبش نرمال بود خیلی ذوق دوقلو داشتم ولی حکمی بود توش دعا کن این یکی بمونه برام گلم

بهترین جایگزین شیر مادر برای نوزاد شیر بز هست دکتر میگفت تنها شیری که خواص شیر مادر رو داره فقط شیر بز هست علاوه بر شباهتش به شیر مادر حدود 96 درصد املاح و پروتین و مواد معدنی داره شیر بز ضد آلرژی هم هست برای بچه هایی که به شیر گاو آلرژی دارن بهترین جایگزینه علاوه بر این موارد برای بچه های کم وزن و بدغذا هم خیلی مفیده حتی میشه شیر بز رو از بدو تولد جایگزین شیر مادر کرد همان طور که در زمان قدیم هم شیر بز رو جایگزین شیر مادر میکردن برای بچه هایی که بی مادر بودن من که خیلی راضی هستم اگر تهران هستید میتونید شیر لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید تو گوگل تا بهترین جایگزین شیر مادر رو پیدا کنید