2737
2739

سلام دوستای خوبم

من که خیلی حالم خرابه اما امیدوارم حال دل تک تکتون عالی باشهم.ن به دلهای پاک و دعاهای قشنگتون ایمان دارم.به شدت به دعاهاتون نیاز دارم خواهش میکنم دعا کنید گره از مشکلم وا بشه که اگه مشکلم حل نشه من و همسرم علی رغم میلمون و باوجود علاقه ای که بینمون هست مجبوریم از هم جدا بشیم

زندگیم رو دوست دارم ازتون خواهش میکنم وقت اذونه و به حرمت این شب عزیز من رو ویژه دعا کنید

لطفا لایک کنید بدونم هستید

آرزوی عاقبت بخیری براتون دارم...

ان شاالله بحق ولادت فاطمه الزهرا مشکلت حل بشه به ام البنین متوسل بشو 

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

هزارویک مرتبه بگو یا ودود

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

انشالله بحق حضرت زهرا و این روز عزیز خدا ب بهترین شکل کمکت کنه ...

مدام با خودت تکرار کن هیچ قدرت و نیرویی نیست جز خدای بلند مقام ...خودتو بسپر بخدا همه قدرت هستی دست خداس خدا بخواد غیر ممکنی وجود نداره ...

💖💖💖💖من برات 100صلوات میفرسم بحق بزرگی خدا گره از کارت واشه ...