2733
2734

سلام.من امروز ۲۹ دوره هستم.ببیم منفی شده.دو روز پیش حالتای پریودی داشتم .ولی نشدم.البته یه ترشح خیلیییی کم صورتی دیدم.البته خیلیییی کمرنگ بود.دیروزم پهلوهام درد میکرد.خوب شد.امروزم همه بدنم سوزن سوزن میشه.ممکنه باردار باشم؟البته علائم دیگه ای ندارم.

اصلا علائم نشون دهنده بارداری نیست من خودم هرماه علائم داشتم پریود میشدم ماهی ک باردار بودم هیج علائنی نداشتم

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه از موعدت گذشته احتمال زیاد بارداری  صبور باش چند روز دیگه برو ازمایش خون بده

فردا موعدمه.ولی هیچ علائم پریودی ندارم.البته دوروز پیش داشتم که میگفتم هر لحظه ممکنه پری بیاد.ولی دیگه قطع شد.تا الانم ندارم دیگه

2731
وای چقدر دیر.یعنی قبلش منفی بود؟

قبلش نزدم بیبی چون فکر میکردم مثله ماه های قبل پریودمیشم 3 سال اقدام بودم

آخی سه سال.چقدر سخت

آره گلم سخت بود دیگ خدا خودش معجزشو نشونم داد کای دوا درمون گفتن سالمید آخرش طبیعی باردار شدم میگن اگ خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته

دوست عزیز من امروز لکه بینی دارم و حالت پریود دارم ببینم تاعصر چه میشود😊 شما چی؟؟؟

عزیزم.من هنوز پریود نشدم.تو رو خدا برام دعا کن.ولی استخون درد شدید دارم نمیدونم چرا.البته بیبیمم منفی بود امروز که موعدم بود.هر چی خدا بخواد