2733
2734
اگر واقعا همه راه ها رو رفتین، و اگر واقعا راه حلی نمونده، نمیشه بخاطر حرف مردم یا ... طلاق نگیری. ...

میگه برگرد درست میشم دوباره میرم کمپ ولی بخداقصم تاحالاهزارتافرصت بهش دادم و درست نشده.دست روقران میذارم که درست بشو نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست خودم نیست، خیلی ناراحت میشم وقتی زن و شوهری به مشکل میخورن و میخوان جدا بشن.  باز میگم خدا ...

اره خیلی ناراحت کنندس چی بگم تنها شانسی ک توزندگی اوردم همین بوده ک بچه نیاوردم

2731
میگه برگرد درست میشم دوباره میرم کمپ ولی بخداقصم تاحالاهزارتافرصت بهش دادم و درست نشده.دست روقران می ...

شاید فکر میکنه تصمیم شما برای جدایی الکیه و جدی نیست؟ 

ببین چیزی هست بینتون که بخاطرش بخواد بجنگه؟ 

خداییش ترک اعتیاد خیلی سخته، درسته تجربه ندارم ولی شنیدم. 

یه انگیزه درست و حسابی میخواد و یه اراده محکم و قوی. 

شاید فکر میکنه تصمیم شما برای جدایی الکیه و جدی نیست؟  ببین چیزی هست بینتون که بخاطرش بخواد بج ...

اون منو زندگیمونو نمیخواد اگه میخاست تاالان هزاربار درست میشد منم خیلی کمکش کردم خیلی سختی کشیدم

میگه در اینده کسایی که قرص میخورن وشربت دندوناشون میریزه مغزشونم پوک میشه کاش تریاک میکشید

اره خود دکتر ب من گفت ای کاش شوهرت شیشه یاهرچیز دیگه میکشید ولی متادونی نبود 

ای کاش بتونی یه کار خوب برای خودت جور کنی. 

حتی اگر کار بیرون از خونه رو دوست نداری، کار خونگی.

چون هم مشغول میشی، هم فکر و خیالت کمتر میشه، هم اینکه اگر کار به جدایی رسید اوضاعت بهتر میمونه.

البته این نظر منه، نمیدونم شرایط شما چیه یا چی برات بهتره. 

ای کاش بتونی یه کار خوب برای خودت جور کنی.  حتی اگر کار بیرون از خونه رو دوست نداری، کار خونگی ...

اره درسته خودمم همین نظرو دارم.باید یکاری داشته باشم چون همه جوره کمکم میکنه

2706