2752
2734

ی هفتس باهم قهریم و عینهو جسده تو خونه(اون مقصر دعوا بوده)

حالا امروز غروب اومدع خونه یه روسری با خودش آورده بود(مشکی ساده)فکر کردم برا من خریده😔اما پیش خودم فکر کردم چرا این رنگی؟؟آخه من ن چهارگوش میپوشم نه اینقد مشکی ساده

دیدم زنگ زده ب آجیش وسط تعریفاش گفت رفتم برا مامان از اون روسریا ک خوشش میاد گرفتم(روز مادر)😔😔😔😔

حالم ازش بهم میخورد حالا از غروب سرم داره میترکه

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

برای تو هم خریده ولی میخواد سوپرایزت کنه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

توام روز پدر واسه بابات بخر برا اون نه😁اینکه ناراحتی نداره

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا بگیره 

شما نباید بذاری قهراتفاق بیفته

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2731

😁شاید فک کرده فقط روز مادر

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ناراحت نباش،برای مامانش هم چیز جالب و خاصی نگرفته🙃🤭😅

بعدشم ازکجا معلوم فعلا فرصت هست شاید به شماهم کادو داد

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
برای تو هم خریده ولی میخواد سوپرایزت کنه

میدونم از این اخلاقا ندارع

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
بانوجان روزت مبارک تو ارزشمندی عزیزی باکادو بی کادو براخودت گل بخر دستت را ببوس شاکر خالق باش ...

مرسی عزیزدلم

2706