2733
2739
عنوان

مشکلات بچه داری

216 بازدید | 37 پست

سلام مامانا 

دخترم ۱۴ ماهشه خیلی از پوشک‌عوض کردن و لباس پوشوندن بدش میاد، بخصوص شبها وقتی میخوام عوضش کنم آماده اش کنم واسه خواب قیامت بپا میکنه انقد گریه های وحشتناک میکنه خودشو میکوبه اینور اونور چنگ میزنه خودشو ، حدود یک ساعت با لباس خواب و پوشک دنبالش راه میرم نمیزاره عوضش کنم 

امشب عصبیم کرد سرش خیلی داد زدم و پرتش کردم تو تخت اونم بیشتر گریه کرد و نفسش بند اومد از گریه 

خیلی عذاب وجدان دارم 

همش گریه میکنم

شماهم این وضعیت و تجربه کردین تابحال؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر من از نوزادیش تا الان که پنج سالشه با لباس پوشیدن مشکل داشت با حموم رفتن مشکل داشت با صورت شستن مشکل داشت

از وقتی راه افتاد که کلا ایستاده پوشکش میکردم از پوشکم که گرفتمش بعد دستشویی لخت و عور میگرده تو خونه🤦‍♀️🙄

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
پسر من از نوزادیش تا الان که پنج سالشه با لباس پوشیدن مشکل داشت با حموم رفتن مشکل داشت با صورت شستن ...

پسر من که انسان اولیه س نه کفش میپوشه نه جوراب نه کلاه نه شلوار یعنی داستان داریم بخوایم بریم بیرون ولی من باهاش راه میام خب مدلش اینجوریه 

پسر منم اینجوره بدش میاد لباسشو عوض کنم منم چند وقت پیش سرش داد زدم یه ظرفم شکستم همش در حال خوردنه ...

چند وقتشه؟ من خیلی دعواش میکردم با خودم عهد بستم دیگه صبور باشم ولی امشب باز کنترلمو از دست دادم

پسر من که انسان اولیه س نه کفش میپوشه نه جوراب نه کلاه نه شلوار یعنی داستان داریم بخوایم بریم بیرون ...

پسر من کلا رو حالت ثابته لباس مهمونی رو بخوایم در بیاریم مصیبته لباس خونگی رو در بیاریم برنامه داریم. کفشم که کلا نه. کت و کلاه رو باز بهتره چون یاد گرفته بپوشه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده