2737
2734
عنوان

خانومای باردار بیایید دورهم باشیم

2129 بازدید | 388 پست

از الان و تا وقتی ک نی نی هامون دنیا بیاد و همه از هم سوال بپرسیم چون جاهایی ک اخر بارداریمونه چه کسایی ک اولشن😍😍😍😍

از جنسیت نی نی تون و آزمایش ها و خلاصه از همه چیمون بگیم 

خودمم ان شاءالله ۳۰ روز دیگه زایمانمه و منتظر نی نی کوچولمم  و ساکمم آماده کردم🥰🥰🥰🥰

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ولم لرزید دعاکن واس امضام....ببخشید بی اجازع اومدم....ازاونجاک گفتی ساک بستی حس خوب گرفتم.....

التماس دعا واس امضام

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی بسلامتی 

انشاالله هردوتون صحیح و سالم باشید 

منم هفته پنجممه واقعااا سختمه چطوری تحمل کردید ؟ 

من حس میکنم کم میارم اخه حالم زیاد خوب نیس مخصوصا شبا ک بیشتر وقتا از سر سنگینی معده و تکرر ادرار خوابم نمیبره 🤧🤧

منم ۱۱ ام

ان شاءالله به سلامتی عزیزم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
سلام. هفته 11 هستم. استراحتم. هفته دیگه میرم ان تی ایشالا.

سلام عزیزم خوش اومدی.. بسلامتی . پس عزیزم ان شاالله  سالن بیاد بغلت.. بچه چندمته؟؟

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰
سلام عزیزم خوش اومدی.. بسلامتی . پس عزیزم ان شاالله  سالن بیاد بغلت.. بچه چندمته؟؟

ممنونم شمام همینجور. دوم شما چی؟

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
الهی بسلامتی  انشاالله هردوتون صحیح و سالم باشید  منم هفته پنجممه واقعااا سختمه چطوری تح ...

از تکرر ادرار نگو که میخام برم شبا تو دستشویی بخوابم😂

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ولم لرزید دعاکن واس امضام....ببخشید بی اجازع اومدم....ازاونجاک گفتی ساک بستی حس خوب گرفتم..... ...

از اول حاملگیم تا موقع زایمانم از خدا میخوام هم شما همه همه منتظرا دامنشون سبز بشه😍😍

2706