2733
2734

سلام خانوما من چندماهه تو  اقدامم پریود شدم ولی با خونریزی کمتر و برخلاف همیشه که ۵ یا۶ روز بود دوروز بیشتر نبود بعدش لک قهوه ای بود،امروز تهوع داشتم،همینطوری بعد ۵ روز بی بی زدم الان هاله انداخته،امکان بارداری هست؟؟؟

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون

انشااللللللله😍😍😍😍

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من دوماه اول بارداریم خونریزی داشتم برو دکتر شاید هماتوم داری

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
2740
تا اومیدت نمیکنم ولی امکان پوچ بودن هست  برو دکتر

اخه مادر شوهرمم تا سه ماه پری میشده

خداجونم مراقب نینی  تو دلی دوست جونیم باش ،خالش از الان جونش واسش درمیره.کاش این کرونا دست از سرمون برداره بتونم با خیال راحت بغلش کنم،یه چیز دیگم بگم؛میشه به من و همه ی اونایی که منتظر نینی ان یه نی نی سالم بدی؟میدونم برات کاری نداره خداجون
انشااللللللله😍😍😍😍

مرسی عزیزدلم😍😍

اره امکانش هست ازمایش خون بده مطمئن شی

😣

انشالله خیره

انشالله😘

اخه مادر شوهرمم تا سه ماه پری میشده

می‌دونم ببین من دختر عمم الان بارداره رفت پیش یه ماما و دکتر زنان گفت بارداری پوچه خوب البته پری تو دوران بارداری واسه بعضیا ادیه که همراهش خستگی دارن خوب تو دکتر و برو بی بی چک ختا داره البته بعد به دختر عمم گفتن بارداره و این هفته باید بره نتیجه بگیره هرچند هم ویار داره هم خستگی