2733
2739
عنوان

تعبیر خواب انگشتر و دعا!

155 بازدید | 8 پست

سلام شب زنده داران عزیز

مامانم خواب دیده شوهرم یه انگشتر درشت با نگین قرمز و یه انگشتر کوچکتر با نگین سبز رنگ دستشه، و اینکه شوهرم یه دعا به لباسش بوده ( جالبه ما خانوادگی اصلا اهل دعا گرفتن و اینا نیستیم به هیچ وجه) که انگار افتاده زیر میز و مامانم پیداش کرده و با سنجاق زده به پیرهن شوهرم و گفته بیا دعای چشم زخمت رو برات بستم نگران نباش

دوستان باید بگم اکثر خوابای مامانم خیلی راسته، بعضیاش که دقیقا اتفاق افتاده بعضیاش تعبیرش اتفاق افتاده، و اینکه خیلی کم پیش میاد راجع ما خواب ببینه، بیشتر برای فامیل و آشنا خواب میبینه

اگه بلدید میشه نظرتون رو مورد این خواب بگید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی این خواب و دیده قبل از اذانه صبح یا بعدش؟

نمیدونم

ولی حتی یبار بعد از ظهر! خواب دیده بود که پسر جوون یکی از فامیلامون توی بیمارستان ارتش بستریه ، همون موقع زنگ زدیم گفتن اره دقیقا همون بیمارستانیم و ... 

نمیدونم ولی حتی یبار بعد از ظهر! خواب دیده بود که پسر جوون یکی از فامیلامون توی بیمارستان ارتش بستر ...

خواب خوبی هست ،وانگشتر نگین دار هرکدومش تعبیرخودش روداره که میتونی سرچ کنی ببینی،

ولی من فکرمیکنم خیروبرکت درزندگیتون باشه به امیدخدا،

وبرای دعاهم،برای دورموندن ازچشم بد اسپند زیاددودکنین،

و آیت الکرسی همراه داشته باشین مخصوصا همسرتون.

2740
خواب خوبی هست ،وانگشتر نگین دار هرکدومش تعبیرخودش روداره که میتونی سرچ کنی ببینی، ولی من فکرمیکنم خ ...

مرسی عزیزم، امیدوارم فکر قشنگت رو صد برابر توی زندگی خودت ببینی